YouTube Shorts için en iyi paylaşım saati nedir?

Frnx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni açtığım kanalımda bilgilendirici Shorts içerikleri paylaşıyorum ancak bir sorun var. Normalde YouTube'da en iyi izlenme zamanı 19:00 ilâ 21:00 derler ancak bu Shorts içinde geçerli mi? Yoksa daha fazla etkileşim alabileceğim zaman aralığı var mı? Teşekkürler.

Merhaba, yeni açtığım kanalımda bilgilendirici Shorts içerikleri paylaşıyorum ancak bir sorun var. Normalde YouTube'da en iyi izlenme zamanı 19:00 ilâ 21:00 derler ancak bu Shorts içinde geçerli mi? Yoksa daha fazla etkileşim alabileceğim zaman aralığı var mı? Teşekkürler.
Global kitleye mi hitap etmek istiyorsunuz yoksa yerel mi?

Yayınlayacağınız videonun yaş ve bölge kitlesine göre değişir.

Eğer genele hitap eden videolar yapıyorsan o saat aralığı iyi çocuklar için biraz erken yapabilirsin.

Diğer arkadaşların dediği gibi video içeriğinizin konusuna hitap ettiği yaşa göre değişir aslında. Belli başlı atıyorum bir 13.00'da video atın bir 18.00'da bir de işte 23.00 gibi, hangisi daha fazla izlendiyse o saatlere yakın atmaya çalışın zaten YouTube ana analizler kısmında haftalık hangi saatler arasında videolarınızın ne kadar rağbet gördüğü hakkında bir tablo çıkartıyor oradan da yararlanabilirsiniz.

Yerel ise iş çıkış saatleri en çok rağbet gören saatler. İlgilendiğim bir kozmetik firmasının Instagram verisi bu şekilde. Kanalının adı ne bu arada?

Yerel ise iş çıkış saatleri en çok rağbet gören saatler. İlgilendiğim bir kozmetik firmasının Instagram verisi bu şekilde. Kanalının adı ne bu arada?
Bir sonraki videoları çıkış saatinde yayınlamaya çalışacağım, teşekkürler. Kanal adımı paylaşmasam daha iyi olur, reklam'a girer mi bilmem:). Ayrıca çok yeni başladım, umarım daha fazla gelişince görürsünüz.

Kişisel deneyimime göre 17-18 arası iş ve okul çıkış saatlerinde güzel izlenmeler alabilirsiniz. Şayet o izlenmeler olumlu bir şekilde dönerse (yorum veya beğeni gibi) o zaman zaten videonun önü açıktır.

Geri
Yukarı