YouTube shorts videolarım izlenmiyor

Dogukan834

Decapat
Daha fazla  
YouTube shorts videoları yüklediğim kanalım vardı genellikle 1K ile 5K arası izleniyordu 2 gündür video atıyorum 1 falan izleniyor birçok kez denedim maksimum 2 izleniyor anlamadım keşfete düşmüyor artık. Teliften dolayı bir problem de yok 6 günde çok hızlı büyütmüştüm kanalı şimdi bu durumda bunun neden olduğunu bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube shorts videoları yüklediğim kanalım vardı genellikle 1K ile 5K arası izleniyordu 2 gündür video atıyorum 1 falan izleniyor birçok kez denedim maksimum 2 izleniyor anlamadım keşfete düşmüyor artık. Teliften dolayı bir problem de yok 6 günde çok hızlı büyütmüştüm kanalı şimdi bu durumda bunun neden olduğunu bilen var mı?
İçerikleriniz ne ve hashtag ekleyin açıklamalara.

Algoritmasında bazen sorunlar olabiliyor YouTube'un veya tam doğruluğundan emin olmamamla birlikte, bilerek bazı kanallara bu tür şeyler yaptığını düşünüyorum. Bizzat benim kendi kanalımda art arda yüklediğim 3-4 videoyla toplam 120K izlenme alıp sonrasında attığım 10 videoda 200 izlenmeyi dahi geçememişti. Tabi ki bu durumun sebebi olarak videoların içeriği, başlığı, etiketleri ve bunların videonun atıldığı zamandaki popülaritesi ile alakalı olduğunu da söyleyebiliriz.

İçerikleriniz ne ve hashtag ekleyin açıklamalara.

Spor editleri içeriklerim hashtag falan ekliyorum.

Algoritmasında bazen sorunlar olabiliyor YouTube'un veya tam doğruluğundan emin olmamamla birlikte, bilerek bazı kanallara bu tür şeyler yaptığını düşünüyorum. Bizzat benim kendi kanalımda art arda yüklediğim 3-4 videoyla toplam 120k izlenme alıp sonrasında attığım 10 videoda 200 izlenmeyi dahi geçememişti. Tabii ki bu durumun sebebi olarak videoların içeriği, başlığı, etiketleri ve bunların videonun atıldığı zamandaki popülaritesi ile alakalı olduğunu da söyleyebiliriz.

2 izlenme bile olmuyor anlamadım direkt ban yemiş gibi kanal.

Anladım ben bu kanalı nasıl düzelteceğim anlamadım çok hızlı büyümüştüm en iyisi ara vermek.
Ara vermenizi tavsiye etmem, en iyisi algoritmaya inat yine video atmaya devam etmektir. Shorts futbol videolarınız edit tarzında ise TikTok üzerinde popüler olan şarkıları editlerinizde kullanmanızı ve şarkıyı mutlaka etiketler kısmına yazmanızı tavsiye ederim. Bol bol video atmaya bir süre devam edin, izlenmeler canınızı sıkmasın. En azından 1 ay daha devam edin düzelme ihtimali var.

YouTube algoritması saçma bir şey. Zamanında mükemmel kaliteli videolar çektim. Şimdi bir arkadaşım Tiktok'tan futbol videoları indirip shorts'a atıyor. Şuan iyi bir abonesi var. Size önerim, etiket yoksa etiket eklemeniz ve izlenen içeriklere yönelmeniz. Shorts'da bir gezinin ve nelerin izlendiğini inceleyin. Sonra o videolara benzer şeyler atın. Çoğu YouTuber böyle ünlü oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı