YouTube shorts videolarım izlenmiyor

iSlayerNinja

Centipat
Daha fazla  
1 hafta öncesinde shorts videoları atmaya başladım ve gayet güzel gidiyordu izleniyordu videolarım 2K 3K 5K bu civarlarda sağlam abone kazandırmıştı. Bu hafta Full video attım ama hiçbiri izlenmiyor 1 bile izlenmiyor her gün 3 video denedim 2 video ama hiçbiri tutmadı.

1 hafta öncesinde shorts videoları atmaya başladım ve gayet güzel gidiyordu izleniyordu videolarım 2K 3K 5K bu civarlarda sağlam abone kazandırmıştı. Bu hafta Full video attım ama hiçbiri izlenmiyor 1 bile izlenmiyor her gün 3 video denedim 2 video ama hiçbiri tutmadı.

Kanalınızın linkini atar mısınız?

farklı içerikler denedim bi kaç video ama onlarda izlenmeyince moralim düştü ama pes etmiyorum bugün yine video atıcam
Bendede aynı sorun var. Kanalım ingilizce içerikler kendime ait uzun videolar shorts videoları bana ait değiller.eskiden 677 k izlenen videom var ama şimdi izlenme yok

Son düzenleme:
hocam napabiliriz ya :((((
Bence sabr edib video atmak bunun tek çözüm yolu bir shorts videosu 6 aya kadar patlma ihtimali var. Eskiden shorts videosu atan çok azdı şimdi herkes böyle videolar atıyor onun için böyle oluyor en iyi kanal büyütme yöntemi reklam zaten abonelerin çoğaldıkca shorts videolarinda çok insan tarafindan izleniceyine inanıyorum.hergangi cümleyi yanlış ifade etimse kusura bakma azerbaycanlıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı