Çözüldü YouTube Sinematik Işıklandırma Modu Yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jaxe

Centipat
Makaleler
1
Koyu moda almama rağmen sinematik ışıklandırma modu gelmiyor.
Farklı tarayıcılardan denedim, tarayıcıyı sıfırladım ve sisteme temiz kurulum yaptım fakat düzelmedi.
İlginç olansa farklı bir oturum açıldığında veya oturum açık değilken sinematik ışıklandırma modu var ama bu hesaba girdiğimde nedense sinematik ışıklandırma modu yok.

Screenshot_1.png

Sorunum bu hesapta, ışıklandırma modu yok.

Screenshot_3.png

Ama oturumdan çıkış yaptığım zaman sinematik ışıklandırma modu geliyor.

Çözüm
Merhaba, sorunu çözdünüz mü? Benim de aynı sorun, oturum açıkken yok oturum kapalıyken var oluyor sinematik ışıklandırma.
Maalesef hala çözüm bulamadım. Kafayı yemelik sorun.

Geçte olsa sorun bir zaman sonra kendiliğinden çözüldü. Sanırım YouTube'nin hikmeti.
Koyu moda almama rağmen sinematik ışıklandırma modu gelmiyor.
farklı tarayıcılardan denedim, tarayıcıyı sıfırladım ve sisteme temiz kurulum yaptım fakat düzelmedi.
İlginç olansa farklı bir oturum açıldığında veya oturum açık değilken sinematik ışıklandırma modu var ama bu hesaba girdiğimde nedense sinematik ışıklandırma modu yok.

Eki Görüntüle 1631515
sorunum bu hesapta, ışıklandırma modu yok.

Eki Görüntüle 1631517
ama oturumdan çıkış yaptığım zaman sinematik ışıklandırma modu geliyor.

YouTube'nin ayarlarından belki açıyoruzdur. Ama çok da gerek yok açmaya bilgisayarı yorarsın altı üstü bir video.

Bende Premium var videolarda var hocam. Oturumdan çıkınca geliyorsa hesap ayarları kısmında kapalıdır hocam büyük ihtimalle.

reis bende istiyorum bende de yok oldu nasil açarım ya
(bende direkt oturum kapalı olsa dahi yok :D)
Reis ben daha sorunumu çözemedim. Ama senin sorun animasyon ayarlarından kaynaklı olabilir. Bu bilgisayar sağ tık özellikler, gelişmiş sistem ayarları, performans bölümünden ayarlar, denetim ve öğe animasyonlarını pencere içeriğinde göster seçeneğini aktif et dene bir.

Reis ben daha sorunumu çözemedim. Ama senin sorun animasyon ayarlarından kaynaklı olabilir. Bu bilgisayar sağ tık özellikler, gelişmiş sistem ayarları, performans bölümünden ayarlar, denetim ve öge animasyonlarını pencere içeriğinde göster seçeneğini aktif et dene bir.

Evet oradanmış teşekkür ederim çözdüm.

Reis ben daha sorunumu çözemedim. Ama senin sorun animasyon ayarlarından kaynaklı olabilir. Bu bilgisayar sağ tık özellikler, gelişmiş sistem ayarları, performans bölümünden ayarlar, denetim ve öge animasyonlarını pencere içeriğinde göster seçeneğini aktif et dene bir.

Merhaba, sorunu çözdünüz mü? Benim de aynı sorun, oturum açıkken yok oturum kapalıyken var oluyor sinematik ışıklandırma.

Yeni konular

Geri
Yukarı