Çözüldü YouTube Sinematik Işıklandırma Modu Yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jaxe

Centipat
Makaleler
1
Koyu moda almama rağmen sinematik ışıklandırma modu gelmiyor.
Farklı tarayıcılardan denedim, tarayıcıyı sıfırladım ve sisteme temiz kurulum yaptım fakat düzelmedi.
İlginç olansa farklı bir oturum açıldığında veya oturum açık değilken sinematik ışıklandırma modu var ama bu hesaba girdiğimde nedense sinematik ışıklandırma modu yok.

Screenshot_1.png

Sorunum bu hesapta, ışıklandırma modu yok.

Screenshot_3.png

Ama oturumdan çıkış yaptığım zaman sinematik ışıklandırma modu geliyor.

Çözüm
Merhaba, sorunu çözdünüz mü? Benim de aynı sorun, oturum açıkken yok oturum kapalıyken var oluyor sinematik ışıklandırma.
Maalesef hala çözüm bulamadım. Kafayı yemelik sorun.

Geçte olsa sorun bir zaman sonra kendiliğinden çözüldü. Sanırım YouTube'nin hikmeti.
Merhaba, sorunu çözdünüz mü? Benim de aynı sorun, oturum açıkken yok oturum kapalıyken var oluyor sinematik ışıklandırma.
Maalesef hala çözüm bulamadım. Kafayı yemelik sorun.

Geçte olsa sorun bir zaman sonra kendiliğinden çözüldü. Sanırım YouTube'nin hikmeti.

Son düzenleme:
Çözüm
Aynı sorun birkaç aydır bende de var, hesabımdan çıkış yaparsam veya Google hesabım altındaki başka bir YouTube hesabına geçersem düzeliyor. YouTube'a bununla ilgili ulaşmayı denediğimde geri bildirim gönderi kullanmamı istediler, o zamandan beri birkaç kez gönderdim ancak değişen bir şey olmadı.

Benzeri bir sorun arkadaşıma oluyor. Ana YouTube hesabında hala eski YouTube teması var, tam olarak eski tema da diyemiyoruz çünkü bazı tuşlar ve ikonlar yeni temadan geliyor her şey karman çorman. Çıkış yapar veya başka hesaba geçerse yeni tema geliyor. Yeni temayı sunmaya başladıklarından beri böyle bozukluklar yaşatıyor. Doğru düzgün bir iletişim kanalları yok ve geri bildirimin işe yaradığını da düşünmüyorum. Bir şekilde ulaşıp çözüm bulabilen olursa buraya bildirirse memnun olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı