YouTube telif hakkının kanala bir etkisi olur mu?

Mr.Kitty

Hectopat
Bu görüntüdeki telif hakkının kanala bir etkisi olur mu? Para kazanma gibi bir derdim yok. Kanalım kapanır mı? Çok riskli bir durum mu?

Dosya Ekleri

• 11.jpg
    11.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 278
Bu görüntüdeki telif hakkının kanala bir etkisi olur mu? Para kazanma gibi bir derdim yok. Kanalım kapanır mı? Çok riskli bir durum mu?

Telif senin kanalını öne çıkarılanlara veya önerilenlere çıkarmaz kanalın izlenmesi ve algoritması bozulur, ve para kazanamazsın. İhtar ise çok farklı hata gibi düşün 3 hatada kanal kapanır ama telifin zararları sadece bunlardır.

Telif senin kanalını öne çıkarılanlara veya önerilenlere çıkarmaz kanalın izlenmesi ve algoritması bozulur, ve para kazanamazsın. İhtar ise çok farklı hata gibi düşün 3 hatada kanal kapanır ama telifin zararları sadece bunlardır.

Ben bir kez bu ihtarı aldım 90 gün geçince bu ihtar kalkıyormuş doğruluk payı var mı? Yoksa toplamda 3 hakkımmı oluyor?

Aynı 90 günlük dönemde üç ihtar alırsanız kanalınız YouTube'dan kalıcı olarak kaldırılır. Daha önce de belirtildiği gibi her ihtarın geçerliliği, alındıktan 90 gün sonra sona erer. Not: İçeriğinizi silmek ihtarın kaldırılmasını sağlamaz. Silinen içerikler de topluluk kuralları ihtarı alabilir.

Yani dediğin şey doğru 3 ay içerisinde ihtar almamaya bak dostum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı