Youtube Türkiye Rezilliği

Dediğine katılıyorum. Önceden şunu da izliyim dediğim kanallardan bile sıkıldım. Eski tadı kalmadı çoğunun.
Evet katılıyorum, bir kanalı takip ettiğin de birkaç videosu hoşuna gidiyor sonra yavaş yavaş kalite düşünüyor.

Anlatan Adamlar, Bafır Adam, Oğuzhan Uğur, Barış Özcan, Beyhan Budak, Bilgisayar Mühendisliği, Burak Bayram, Designus, Fduz, Fedupsamania, Glaxy cs, Kafile, Motorcu Abi, Nejdat Delioğlu, NVIDIA GeForce Türkiye, Onedio, Playerbros, Porçay, RavenWits, Bö, Serhat Durmus Music, Scriba TV, Serkan Erdoğan, Technopat, Webtekno, Zihinx bunların dışında senin bana acıyarak baktığın Kafalar kanalınıda takip ediyorum.

Evet bir sürü tıklama kandırmacası videolar var bunların amacı bunlarla para kazanmak. İnsanlar bunlara niye takip eder ki sen sanıyor musun o kandırmaca videolarla takipçi kazandıklarını? Bir insan kandırıldığı videonun kanalına gidip neden abone olsun ki?

Bu arada YouTube trendlere çıkmış videolardan ibaret değildir!

Bende Barış Özcan'ı ve Ruhi Çenet'i öneririm, neden derseniz, ikisi de özgün içerikler yapıyor ve ünlerini hak ediyor.

Bende Barış Özcan'ı ve Ruhi Çenet'i öneririm, neden derseniz, ikisi de özgün içerikler yapıyor ve ünlerini hak ediyor.
Ruhi Çenet' Bahsettiğim kalitesiz kanallar için de yer alıyor, artık öyle, eskiden iyiydi.

Ne demek hocam, rica ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…