YouTube Türkiye'de yasaklanacak mı?

Youtube kapanacak mı

• Kapanacak

Oy: 10 6,7%
  • Kapanmayacak

Oy: 140 93,3%

• Oy verenlerin toplamı
    150
Yıl 2020, wikipedia yasaklandığında ne olduğunu hatırlıyorsun VPN dediğimiz bir şey var, ki wikipedia yasaklandığında Türkiye"de en az 10 VPN ücretsiz oldu, yasaklarsa yine aynı şey olur.

Kurunun yanında yaşta yanar. Sevgilime aldatma şakası yaptım diye kurgu video atıp milyonlar izleniyor insanlar, diğer tarafta ise zifiri karanlıkta maden ocağında çalışan insanlar var. Ee sonuç? iki tarafta okumamış, bir taraf sabit maaş alıyor3-5 neyse, diğer taraf bunlara çerez parası olarak bakıyor. Gençlerin hepsi tembelleşti artık, bir etrafına bak. Ben yasaklanmasından yana değilim zaten, kısıtlama getirilmesi gerekir.
Müzik işi ile uğraştığım için stüdyo ortamının zorluğunun kralını da kendim biliyorum merak etme. Youtube stüdyo ortamı hiçbir şey. 🙂
İyi ama kardeşim youtube insanlara video yayınladığı veya abone topladığı için ödül ücreti vermiyor kullanıcıların izlediği reklam başına para veriyor hemde öyle çok yüksek bi parada kazanmıyosun . Ayrıca bu işe bide Advertimens tarafından bakın bi blog kurduğunda ne kazanıyosan youtube tanda onu kazanıyosun. O zaman bloggerı da yasaklayalım.

Ya kapanırsada VPN şirektlerine para kazandırmış olur yani şöyle güzelinden ücretsiz saçma VPN'ler kullanmayı bırakıp parayla cillop gibi bir şey alırız.

Adam her söylediğini yapsaydı şuan 10900K lı 2080Ti lı sistemlerle geziyo olurduk.

Son düzenleme:
Youtube'ın kapanma ihtimali;
xad.PNG

İyi ama kardeşim youtube insanlara video yayınladığı veya abone topladığı için ödül ücreti vermiyor kullanıcıların izlediği reklam başına para veriyor hemde öyle çok yüksek bi parada kazanmıyosun . Ayrıca bu işe bide Advertimens tarafından bakın bi blog kurduğunda ne kazanıyosan youtube tanda onu kazanıyosun. O zaman bloggerı da yasaklayalım.
Hocam sponsor olayıda var. Sponsorlardan çok para kazanıyorlar asıl. Youtuber lar çok kazanıyor. Ama 100k aboneden sonra.
Mesala CS:GO videosu çeken Youtuber lar kumar sitelerinden sponsorluk alıp sitede bedavaya 5 bin lira alıyor. Onunla 6-7 bin liralık itemler çıkartıyorlar. Sence bu kazanç değil mi 1 video için?

Yeni konular

Geri
Yukarı