YouTube Vanced güvenilir mi?

The Batman

Decipat
Yer
Gotham
Bu uygulamayı modlayıp yayınlayanın karı ne? Neden engellenip kaldırılmıyor Google tarafından. YouTube reklamsız ve arka planda oynatmayı Premium adı altında parayla satıyor zaten.

Üç yıldır kullanıyorum. Oturum açma eklentisinin kullanılmaması gerektiğini yapımcılarıda belirtiyor. Çok çok zaruri olmadan oturum açma eklentisini kullanmayın. Telefonda illaki güvenlik açığı yapıyordur. Artısını eksisini siz düşüneceksiniz.

Youtube için farklı bir Google hesabı açtım ve oradan kullanıyorum. Çalınsa dahi problem olmayacak bir hesap olduğu için sorun değil benim için.

Youtube için farklı bir Google hesabı açtım ve oradan kullanıyorum. Çalınsa dahi problem olmayacak bir hesap olduğu için sorun değil benim için.
Ben giriş yaptım çıkış yapsam kurtarır mıyım ? Yoksa bi kere bağladım olan oldu mu ?
Kaldıramaz ki? Magisk'den kurdum ben, 1.5 senedir kullanıyorum neredeyse. Güvenliğini ve kârını bilemem.
Engellemesinden bahsediyorum sonuçta sitesi var kapattıramazlar mı ?

Ben giriş yaptım çıkış yapsam kurtarır mıyım ? Yoksa bi kere bağladım olan oldu mu ?

Engellemesinden bahsediyorum sonuçta sitesi var kapattıramazlar mı ?

Hesaplara erşimek, çalmak gibi bir niyetleri varsa bir kere giriş yapmanız yeter muhtemelen. Şifrenizi değiştirin Vanced için başka bir hesap kullanın.

Arkadaşlar hesabınızın çalışmaması için google hesap ayarlarından 2 adımlı güvenliği açmalısınız başka cihazdan açmak için tek şifre değil numaranıza gelen doğrulama kodunuda girmeniz gerekli

Ben uzun süredir kullanıyorum. Hiç hesap girmedim üşeniyorum zaten kim uğraşacak yok şunu indir bunu kur. Hiç problem ile karşılaşmadım.

Hesabınızı girmişsiniz. Şifre değiştirip 2 adımlı doğrulama özelliğini açın yeterli olacaktır muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı