YouTube Vanced projesi bırakıldı!

Reddit sayfalarına göz gezdirdim olaylar şöyle: Vanced ekibi, para hırsına yenilip YouTube Vanced'in NFT'sini satmaya çalışınca Google kendi ürünleri üzerinden para kazanmaya çalıştıkları için yasal haklarını kullanmış. Reddit sayfalarında da geliştirici ekipten biri "Neden böyle yaptığımızın sebebini bilmek zorunda değilsiniz fakat bırakmak zorunda kaldığımızdan nedenini tahmin edebilirsiniz" demiş.

Reddit sayfalarına göz gezdirdim olaylar şöyle: Vanced ekibi, para hırsına yenilip YouTube Vanced'in Nft'sini satmaya çalışınca Google kendi ürünleri üzerinden para kazanmaya çalıştıkları için yasal haklarını kullanmış. Reddit sayfalarında da geliştirici ekipten biri "neden böyle yaptığımızın sebebini bilmek zorunda değilsiniz fakat bırakmak zorunda kaldığımızdan nedenini tahmin edebilirsiniz" demiş.

Para hırsına yakalanmanın sonucu.

Gerçekten garip. Bende sıkıntısız çalışıyor.

Newpipe ile bir şekilde idare etmeye çalışacağım hocam.
Pil optimizasyonu yok sayıp telefonu yeniden başlattıktan sonra sorunum çözüldü bu kadar basit bir şeyden dolayı sinir olduğuma mı üzüleyim sorunum çözüldüğüne mi sevineyim bilemedim.

Son düzenleme:
Uygulamayı bir süre kullanabilirsiniz ama google sisteme güncelleme getirince uygulamanıza güncelleme gelmeyecek ve çalışmayacak.

Geri
Yukarı