Youtube ve Twitter'a Sorunsuz ve Hızlı Girme (HOSTS - ZenMate VPN)

• Konuyu başlatan Mert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 57
  • Görüntüleme 14B
ZenMate ben beğenmedim. Biraz yavaş ve güvenli değil. Kredi kartı numaralarınızı vs. alışveriş yaptığınızda ZenMate yöneticileri görebiliyormuş. Ben Yandex DNS kullanıyorum.

77.88.8.8
77.88.8.1

Arkadaşlar ZenMate bana biraz yavaş geldi o yüzden şimdi CyberGhost 5 VPN programını kullanıyorum. Gayet hızlı ve güvenli. Bütün sitelere sorunsuz girebiliyorum, size tavsiye ederim.

Arkadaşlar ZenMate bana biraz yavaş geldi o yüzden şimdi CyberGhost 5 VPN programını kullanıyorum. Gayet hızlı ve güvenli. Bütün sitelere sorunsuz girebiliyorum, size tavsiye ederim.
ZenMate kullanırken yavaşlamayı gidermek için bağlandığın ülkeyi değiştirmen yeterli. Ben kullanırken yavaşladığında yeni bir ülke seçiyorum özellikle Almanya ve İngiltere hız olarak yeterli.

Bana hiç yeterli gelmedi.
Hem browser dışında bir şey için gizliliğe ihtiyacımız olunca ne yapacağız? Aradaki fark o.

Son düzenleyen: Moderatör:

Allah allah, ben de uzun bir süre Cyberghost denedim (malum yasaklar gelince deli gibi saldırdık ne var ne yok :D) ama oyuna girince inanılmaz ping oluyordu, dizi izleyemedim hep kapatmak zorunda kalıyordum. kapatınca internet mallıyor bir de onunla uğraşıyordum. YouTube videolarını yüksek kalitede izleyemedim falan. ayrıca torrentten hiçbir şey indiremedim sen indirebildin mi? :S en son sinirlendim yeter ya böyle iş mi olur diye :D forumlarda gezerken biri PureVPN'i önermişti, denedim ve çaktım hemen yıllık üyeliği. oh be dünya varmış dedim. eski internet hızımı hatırladıkça bile sinir basıyor o neydi öyle.

Bir de Zenmate'te başkalarının banka bilgilerine ulaşması geyiği var. PureVPN'in olayı buymuş zaten bildiğim kadarıyla. bilgilerinizi şifreleyip kimseyle paylaşmıyorlarmış kendileri de saklamıyorlarmış.

allah allah ben de uzun bir süre cyberghost denedim (malum yasaklar gelince deli gibi saldırdık ne var ne yok :D) ama oyuna girince inanılmaz ping oluyordu, dizi izleyemedim hep kapatmak zorunda kalıyordum. kapatınca internet mallıyor bir de onunla uğraşıyordum. youtube videolarını yüksek kalitede izleyemedim falan. ayrıca torrentten hiçbir şey indiremedim sen indirebildin mi? :S en son sinirlendim yeter ya böyle iş mi olur diye :D forumlarda gezerken biri purevpn'i önermişti, denedim ve çaktım hemen yıllık üyeliği. oh be dünya varmış dedim. eski internet hızımı hatırladıkça bile sinir basıyor o neydi öyle :S

bir de zenmate'te başkalarının banka bilgilerine ulaşması geyiği var. purevpn'in olayı buymuş zaten bildiğim kadarıyla. bilgilerinizi şifreleyip kimseyle paylaşmıyorlarmış kendileri de saklamıyorlarmış
Hız konusunda bir şey diyemem ama bende de İtalya, Romanya gibi ülkeleri seçtiği zaman yavaşlama oluyor, Amerika'yı seçiyorum o zaman yavaşlama olmuyor. Tabii ki normal hızımın yanına yaklaşamıyor ama YouYube'de falan rahatça video izleyebiliyorum. Torrent konusuna gelince bağlantı kurarken seni uyarıyor torrent indiremezsin diye. Orayı atladın herhalde :)

Hız konusunda bir şey diyemem ama bende de İtalya, Romanya gibi ülkeleri seçtiği zaman yavaşlama oluyor, Amerika'yı seçiyorum o zaman yavaşlama olmuyor. Tabii ki normal hızımın yanına yaklaşamıyor ama YouYube'de falan rahatça video izleyebiliyorum. Torrent konusuna gelince bağlantı kurarken seni uyarıyor torrent indiremezsin diye. Orayı atladın herhalde :)

Ben purevpnle böyle bir uyarı almadım :D Hollanda gibi torrent indirebileceğin serverları seçiyorsun olup bitiyor. Gayet rahat kaç tane oyun indirdim böyle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı