YouTube video girişleri için öneri

Daha fazla  
Yakın zamanda Twitch ve YouTube'a başlamayı düşünüyorum. Hazırlık ve başlangıç amaçlı 2 video çektim ama hala daha video girişlerini güzel yapamıyorum. Video girişlerinde enerjik, mutlu ve samimi olmam lazım, gerçekte de böyle özgüvenli biriyim. Sokakta rastgele bir insanla saatlerce konuşurum ama video kaydı sırasında anlamadığım şekilde utanıyorum ve bu yüzden hem enerjik olamıyorum hem de girişlerde saçmalıyorum. Tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başta kendiniz ile mizah yapın, yani eğer saçmalarsan ve kötü giriş yaparsan o girişin hemen ardından kendinle alakalı ne kadar kötü giriş yaptım ya diye mizah yaparsan hem insanlar seni sever hem de o açığını kapatmış olursun, zamanla yaptıkça kitlen oldukça alışıyorsun zaten.

Başta kendiniz ile mizah yapın, yani eğer saçmalarsan ve kötü giriş yaparsan o girişin hemen ardından kendinle alakalı ne kadar kötü giriş yaptım ya diye mizah yaparsan hem insanlar seni sever hem de o açığını kapatmış olursun, zamanla yaptıkça kitlen oldukça alışıyorsun zaten.
Bu taktik eskidi be :D Bana kalırsa selamsız sabahsız hop diye konuya atla. İnsanların zamanını çalmazsın hem.

Eski olsa bile hâlâ çok tutuyor, insanlar kendiyle mizah yapabilen, kendini eleştiren, kendiyle barışık insanları çok daha fazla seviyor ve izliyor, örneğin Babala TV'nin çok izlenme taktiklerinden biri de bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı