YouTube videolarım izlenmiyor

Burakscm

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2 3 gün önce bir YouTube kanalı açtım ve tanıdıklarım sayesinde 75 abone kadar oldum 1 video paylaştım ama 2 kişi izledi sizce video atmak için beklemeli miyim yoksa her gün video paylaşmammı lazım izlenmelerim nasıl artar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir konu belirleyin. O konu üzerine shorts oluşturup keşfete düşün. Abone ve izlenme gelmeye başlar. Diğer türlü biraz zor maalesef.

Gündemde ne izleniyorsa onu çek bu gunlerde oyun videoları hiç izlenmiyor ama baştan Shorts videolarıyla kanalını büyüt ondan sonra normal video at.

Merhaba arkadaşlar 2 3 gün önce bir YouTube kanalı açtım ve tanıdıklarım sayesinde 75 abone kadar oldum 1 video paylaştım ama 2 kişi izledi sizce video atmak için beklemeli miyim yoksa her gün video paylaşmammı lazım izlenmelerim nasıl artar?

Her gün atmana gerek yok ben mesela her gün atmadım illa keşfete çıkar ya da illa abone olmiyanlar görür he her gün müsaitsen atabilirsin sana kalmış.

2-3 gün önce kurulmuş bir YouTube kanalı icin cok normal.
2-3 ay düzenli video ile izlenme olur bunun yanında icerik dikkat cekmeli başlık ve kapak fotografı ilgi cekmeli kanalın linkini atarsan daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı