YouTube videolarım kanalımda çıkmıyor

ddr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Aynen soru başlıktaki gibi. YouTube videolarım yazınca izlenebiliyor ama kanalımda ana sayfada ya da videolar kısmında çıkmıyor. Bir arkadaşımın ki de çıkmıyor. YouTube'da genel bir sorun mu var? Yoksa videolardan ihtar mı yedim?

Aynen soru başlıktaki gibi. YouTube videolarım yazınca izlenebiliyor ama kanalımda ana sayfada ya da videolar kısmında çıkmıyor. Bir arkadaşımın ki de çıkmıyor. YouTube'da genel bir sorun mu var? Yoksa videolardan ihtar mı yedim?
Bazı ünlü YouTuber'lar da şuan aynı sorunu yaşıyor senlik bir şey değil.

1 ay önce falan aynı sorunu yaşamıştım. YouTube ile iletişime geçtiğim de onlar da sorunun sebebini anlayamamış incelemeye almışlardı, sorun sonradan kendiliğinden düzeldi. Son olarak bu sorunu yaşarken YouTube studio da videolarımı görebiliyordum sadece genel ekranım da yoktu.

Kardeşim Allah razı olsun yemin ederim ağlıyorum videolarım gitti bak yemine derim ağlıyordum sen nasıl bir kralsın.
Rica ederim kardeşim. Az önce bir YouTuber hikaye atmış Youtube desteğe yazdım düzelttiler, diye. Biraz bekle seninki kendiliğinden düzelmezse sen de yazarsın.

1 ay önce falan aynı sorunu yaşamıştım. YouTube ile iletişime geçtiğim de onlar da sorunun sebebini anlayamamış incelemeye almışlardı, sorun sonradan kendiliğinden düzeldi. Son olarak bu sorunu yaşarken YouTube studio da videolarımı görebiliyordum sadece genel ekranım da yoktu.
Ne kadar sürede kendiliğinden düzeldi?

YouTube bu aralar çok düşürüyor insanları, Her ay en az 100.000-110.000 arası izlenen kanalım 56.000'e düştü :D

Geri
Yukarı