YouTube videolarım önerilmiyor

ahmT2456

Centipat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle başlıkta da dediğim gibi vidolarımı YouTube önermemeye başladı. Shorts videolarım bile 1 2 izleniyor biliyorsunuzdur. Shorts videoları bayağı izleniyor içerik iyi olsun kötü olsun ve denedim de bunu. Yeni sıfırdan bir kanal açıp bu kanalım da izlenmeyen shorts videomu attım oraya. Orada bayağı izlendi ve birden oldu bu videolarımın önerilmemesi muhabbeti acaba nedendir?
Hani ben normal videolarımın neden önerilmediğinden falan da şikayetçi değilim shorts videolarım bile önerilmiyor.

Son düzenleme:
Etiketler aynımı.

Kanka aynı değişen bir şey yok dediğim gibi birden durdu ki kanalım zaten yeni en son günde 3 abone diğer gün 4 abone falan gelmişti ondan sonra durdu birden shorts videolarım bile izlenmiyor 0.

Kanalınızı ismini eğer sorun olmaz ise yazar mısınız, etiket ve açıklama yazın ve yorumlara örnek muz yazın beğeneceğim yazabilirsiniz.

Ahmet çam kanka kanalımın adı Ahmet çam Valorant yazsan çıkar.

Kanka aynı değişen bir şey yok dediğim gibi birden durdu ki kanalım zaten yeni en son günde 3 abone diğer gün 4 abone falan gelmişti ondan sonra durdu birden shorts videolarım bile izlenmiyor 0.

Ahmet çam kanka kanalımın adı Ahmet çam Valorant yazsan çıkar.

Hocam bende bıktım bu YouTube'dan keşfete yüklemediği için az izlenme var ya da başka bir şey. (Videoların güzelmiş tebrikler.)

Başka platformlardan abone kasıp oradaki takipçiyi YouTube kanalına yönlendirmek daha pratik geliyor bana. Artık YouTube'da küçük kanalların yükselmesi çok zorlaştı. Bunun nedenini bende bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı