Youtube videolarında yavaş dolma sorunu

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum Privateinternetaccess'i açıp türkiye radore sunucularından birine bağlanınca 4k yı çok rahat izlerken, vpn olmadan bırakın hd yi 360p ancak izleyebiliyorum tabi sürekli böyle değil ara sıra hd ye çıkabildiğimde oluyor ama genellikle 360p deyim vpnsiz.

Arkadaşlar görmüş olduğunuz gibi VPN kullanırken 4K'da bile rahatça video izleyebilirken:
vpn1.jpg
VPN kapalı iken ise şöyle :
novpn1.jpg

Nasıl düzelteceğiz bunu hiçbir fikri olan yok mu?

Arkadaşlar görmüş olduğunuz gibi VPN kullanırken 4K'da bile rahatça video izleyebilirken:
Eki Görüntüle 155290 VPN kapalı iken ise şöyle :Eki Görüntüle 155291
Nasıl düzelteceğiz bunu hiçbir fikri olan yok mu?
Kesinlikle benim yaşadıklarımın aynısını yaşadığına eminim. Umarım buna bir çözüm bulunur her YouTube'a girmek istendiğinde vpn açmakla uğraşmak gerçekten sinir bozucu. Üstelik kullandığım vpn le Türkiyeye bağlanıyorum ne kadar ironik -.-

Aynen ya ben de VPN ile Türkiye'ye bağlanıyorum cidden çok gülünç bir durum :ROFL: Umarım en kısa sürede düzeltirler çünkü yazın yeni PC alınca biz de birkaç kişi Youtube'a girişeceğiz ve sıkıntı çıkacak gibi geliyor açıkçası.

Aynen ya ben de VPN ile Türkiye'ye bağlanıyorum cidden çok gülünç bir durum :ROFL: Umarım en kısa sürede düzeltirler çünkü yazın yeni PC alınca biz de birkaç kişi Youtube'a girişeceğiz ve sıkıntı çıkacak gibi geliyor açıkçası.
AKK olayı yetmiyormuş gibi birde bandwith kısıtlamaya gidiyorlar. Memleketimizin teknoloji yönünden ne kadar geliştiğinin (!) oldukça güzel bir örneği.

Araştırdığım iyi oldu bu konuyu. Modem felan değiştirecektim yoksa. Bu arada sizdede YouTube yavaş olduğunda Google Play marketi de yavaş oluyormu ? Mesela saniyede 325 kbps gibi çok düşük sayıda indirme yapıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı