Youtube videolarından virüs bulaşabilir mi?

BayOcean

Hectopat
Daha fazla  
Youtube'daki videoları, sağlam bir dönüştürücüden indirirsek zararlı içerme ihtimali var mıdır?
Bir tık üstü, video indirilmese bile sadece Youtube'dan izlenirken bulaştırma ihtimali var mıdır? Sonuçta bilgisayarın depolamasına alınmamış bir veri ve Youtube'un buna açık verebileceğini düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyalar çeviriciler üzerinden çevrilip indirilmediği sürece, sadece izlemek herhangi bir problem teşkil etmez.

YouTube'daki videoları, sağlam bir dönüştürücüden indirirsek zararlı içerme ihtimali var mıdır?
Bir tık üstü, video indirilmese bile sadece YouTube'dan izlenirken bulaştırma ihtimali var mıdır? Sonuçta bilgisayarın depolamasına alınmamış bir veri ve YouTube'un buna açık verebileceğini düşünmüyorum.

Pop-up reklam gibi şeyler yoksa sıkıntı yoktur 9 yıldır YouTube üzerinden hiç virüs bulaştığını hatırlamıyorum.

Youtube'daki videoları, sağlam bir dönüştürücüden indirirsek zararlı içerme ihtimali var mıdır?
Bir tık üstü, video indirilmese bile sadece Youtube'dan izlenirken bulaştırma ihtimali var mıdır? Sonuçta bilgisayarın depolamasına alınmamış bir veri ve Youtube'un buna açık verebileceğini düşünmüyorum.
Bulaşacak bir durum yok. En kötü YouTube hacklenirse olabilir. O da nasıl olur bilemem tabi.

Bu bahsettiğiniz durumda sadece dönüştürücü kaynaklı bir virüs bulaşma riskiyle karşılaşabilirsiniz. Onun dışında video izlerken bir sorun yaşanmaz. 👍

Geri
Yukarı