YouTube videosu açılmıyor

Arda1406

Hectopat
Arkadaşlar selam. Video izlemek istiyorum fakat resimdeki gibi kalıyor. İnternetimde herhangi bir sorunum yok. Telefondan veya başka cihazlardan çok rahat bir şekilde video izleyebilirken masaüstümden izleyemiyorum. Çok uzun süre bekliyorum. Fakat yüklenmiyor. Video ortadaki yuvarlak şey dönüp duruyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Ekran Alıntısı.PNG

Tarayıcı geçmişini tüm zamanları seçip siler misiniz? Çerezler dahil.

Denerim hemen.

Chrome'dan tarama verilerini temizle(çerezler ve diğer her şey dahil)

Hemen.

Tarayıcı geçmişini tüm zamanları seçip siler misiniz? Çerezler dahil.

Chrome'dan tarama verilerini temizle(çerezler ve diğer her şey dahil)

Denedim fakat hala aynı her şeyi silmeme rağmen ve Chrome'u sıfırlamama rağmen video açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denerim hemen.

Hemen.

Denedim fakat hala aynı her şeyi silmeme rağmen ve Chrome'u sıfırlamama rağmen video açılmıyor.

İnternetinde sıkıntı olmadığına emin misin? Yönlendirici üzerinden kullandığın cihaz için herhangi bir kısıtlama var mı diye bakar mısın?

İnternetinde sıkıntı olmadığına emin misin? Yönlendirici üzerinden kullandığın cihaz için herhangi bir kısıtlama var mı diye bakar mısın?

Evet internetimde sorun yok eminim her siteye giriyorum, istediğim gibi indirme yapıyorum, telefondan video izleyebiliyorum. O dediğiniz şeye nasıl bakacağım?

Görev Yöneticisi'nden Chrome'un üzerinde sağ tıkla ve işlemi sonlandıra bas.

Denedim fakat işe yaramadı.

İnternetten araştır modemin modeline göre yönlendiriciye gir. Yönlendirici de bağlı olan cihazları görebilirsin ve kısıtlama koyabilirsin.

Modem arayüzüne nasıl girerim diye aratabilirsin.

Geri
Yukarı