YouTube videosu açılmıyor

Bilgisayarını restartlayıp Chrome güncellemesi var mı diye bakabilrsin.

Bakayım.

CTRL + F5 denediniz mi? DNS ayarlarınızı değiştirin bir de. 1.1.1.1 1.0.0.1 öneririm.

Denedim. DNS ayarlarını da değiştireyim.

İnternetinde sıkıntı olmadığına emin misin? Yönlendirici üzerinden kullandığın cihaz için herhangi bir kısıtlama var mı diye bakar mısın?

Baktım herhangi bir kısıtlama yok.

Bilgisayarını restartlayıp Chrome güncellemesi var mı diye bakabilrsin.

Baktım fakat bilgisayarımda Windows 7 kurulu olduğu için gelecekteki güncellemeleri alamaz diyor ama Opera GX'te de aynı problemi yaşıyorum.

CTRL + F5 denediniz mi? DNS ayarlarınızı değiştirin bir de. 1.1.1.1 1.0.0.1 öneririm.

DNS ayarlarını da değiştirdim fakat o da işe yaramadı.

Son düzenleme:
Farklı bir tarayıcı ile denediniz mi? İnternet faturanızı ödememiş olabilir misiniz? WARP VPN ile dener misiniz?

CTRL+Shift+N bas böylelikle gizli sekme açılacak orada YouTube girin ve bir videoya basın eğer video açılıyorsa kullandığınız bir uzantı yüzündendir.

CTRL+Shift+n bas böylelikle gizli sekme açılacak orada YouTube girin ve bir videoya basın eğer video açılıyorsa kullandığınız bir uzantı yüzündendir.

Hayır orada da açılmadı maalesef.

Farklı bir tarayıcı ile denediniz mi? İnternet faturanızı ödememiş olabilir misiniz? WARP VPN ile dener misiniz?

Dediğiniz uygulamayı indirmeye çalışıyorum fakat indirme hızı Bayt'larda dolaşıyor neden öyle anlamadım internet hız testi yaptığım zaman sonuçlar normal gözüküyor.

Ekran Alıntısı2.PNG

Hocam cihazınızın internet kartında vs sorun olabilir farklı bir cihazda sorun yaşamıyorsunuz değil mi?

Geri
Yukarı