Youtube yasağa rağmen giriş (donma olmadan)

byrupi

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Soğutma ve İklimlendirme
Herkese Selamlar...

Kaç gündür Youtube için araştırma yapıyordum. Videolar donmadan izlenmiyordum. Forumda gezerken @BlueGene arkadaşımızın mesajını gördüm. Videoları donmadan izleyebiliyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. Umarım işinize yarar.

C:\Windows\System32\drivers\etc klasöründeki hosts dosyasını notepad ile açıp en alta bu yazdıklarımı aynen kopyalayın.
Sorunsuz girebilirsiniz.
74.125.224.225 youtube.com www.youtube.com
74.125.224.225 youtube.com
74.125.224.225 www.youtube.com
74.125.224.71 m.youtube.com
74.125.224.136 gdata.youtube.com

''Ahahaha'' :D Çok şaşırdım kesin olmayacak umuduyla yaptım, oldu. :D Dediklerini harfiyen yapınca oluyor. Her yerde Youtube videosu var. Ürün tanıtımına bakacağım Youtube linki, film tanıtımı izleyeceğim Youtube linki... 2 dakikalık surf keyfim vardı o da bitmişti.

Ellerine sağlık.

FQ1iXmi.jpg

Bakın giriyor. :D Şimdi aldım görüntüyü oh be çok sıkıldım. Her sitenin ürünü, oyunu her şeyin tanıtımı Youtube kanalında... Bilgisayar ve telefon saatleri otomatik 1 saat ileri alıyor. Türkiye'de seçim var diye alınmadı yarın alınacak. Saat yanıltmasın şimdi çektim. Omy'nin yorumunu da koydum ekrana. :) Hatta etc klasörü açık kalmış. Direk girmiştim oluyor mu diye. :D

Bu konuma kaydetme izinim olmadığını, yöneticiye başvurmam gerektiğini söylüyor. :( Nasıl kapatabilirim bu uyarı mesajını?

Sorunsuz giriyor. Eskisi gibi hızlı hiç bir fark yok. Uzun zamandır araştırma yapıyordum en son Technopat'ın incelemesi ile T100'ü izlemiştim. Forumda da konu açtım. Eğer bi sorun çıkmazsa Büyük ihtimal Temmuz da bu tableti almak için karar kıldım. Tabi bu süre zarfında hala ara ara araştırmalarım devam ediyor. T100'ün %80'ini izledim. Diğer %20'lik kısmı içime oturdu Youtube yasaklanınca. :) İzlemediğim kısımlara bakıyorum şimdi.

Bana bi' yardımcı olaydınız. :) Herneyse ben Hola Better Internet'imle takılırım. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı