Çözüldü YouTube yazdığım yorumu siliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
YouTube'da takip ettiğim bir kanal vardı soru sormak için yorum attım sayfaya F5 attığımda yorumum gitmişti. Filtrelerden en yeni seçip tekrar baktım alta düşme durumu falan yok. 2 tarayacı değiştirdim, PC ve telefondan denedim yine de atılmadı yorum. Ayrıca yorum geçmişine girdim orada da gözükmüyor. Yorum nasıl düzeltilebilir?

Çözüm
Hocalarım küfür falan yazıncı yayınlanmıyor demişsiniz attığım yorumda küfür falan alakasız hiçbir şey yoktu sorunu İngilizce klavye ile yazarak çözdüm niyeyse TR klavye ile yazınca olmadı İngilizce klavye ile aynı cümleyi yazdım sıkıntısız yayınlandı yorum.
Hocalarım küfür falan yazıncı yayınlanmıyor demişsiniz attığım yorumda küfür falan alakasız hiçbir şey yoktu sorunu İngilizce klavye ile yazarak çözdüm niyeyse TR klavye ile yazınca olmadı İngilizce klavye ile aynı cümleyi yazdım sıkıntısız yayınlandı yorum.

Çözüm

Telefondan mı İngilizce klavye yaptınız yoksa bilgisayardan mı ve tam olarak ne yaptınız? Teşekkürler.

Telefondan mı İngilizce klavye yaptınız yoksa bilgisayardan mı ve tam olarak ne yaptınız? Teşekkürler.

Telefonda klavye ayarlarında İngilizce Q klavyeye aldım ve öyle yamıştım yorumu.

Yeni konular

Geri
Yukarı