Youtube'a LoL Videosu Çekmek

GodlessGame

Decapat
Beyler şimdi LoL'de gümüş 3'üm ama Youtube'a LoL videosu atmayı düşünüyorum. Evet gümüş 3 Youtube'a video atmak için iyi bir lig değil. Ben de dereceli maçlarımı atmayacağım.

Eğlendiğim zevkli olan normal maçlarımı atacağım. Ne zaman başlayacağın derseniz sömestır'da başlamayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Çok tepki görür müyüm? Evet gümüş 3'üm ama bu Youtube'a video atmama engel değil.

Beyler şimdi LoL'de gümüş 3'üm ama Youtube'a LoL videosu atmayı düşünüyorum. Evet gümüş 3 Youtube'a video atmak için iyi bir lig değil. Ben de dereceli maçlarımı atmayacağım.

Eğlendiğim zevkli olan normal maçlarımı atacağım. Ne zaman başlayacağın derseniz sömestır'da başlamayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Çok tepki görür müyüm? Evet gümüş 3'üm ama bu Youtube'a video atmama engel değil.
Kardeşim koskoca yaz tatili varken, okullar başlayalı 1 hafta olmuş sömestr tatilini mi düşünüyorsun sen? :D Daha 4 ay var önünde o aşamayı atlatmaya yakın düşün bence bunları.

Kardeşim koskoca yaz tatili varken, okullar başlayalı 1 hafta olmuş sömestr tatilini mi düşünüyorsun sen? :D Daha 4 ay var önünde o aşamayı atlatmaya yakın düşün bence bunları.
Dostum istediğim laptob'u o zaman alıcam.
Zaman kaybı olur senin için. Youtube'a başlanacak zamanlar geçti. Kaldı ki yüzlerce hatta binlerce lol videosu çeken kanal var senin onlardan farkın olmadığı sürece yükselemezsin.
Haklısın.O yüzden bir kaç yeni proje ile düşündüm.Sömestıra kadar kimse uygulamassa onları uygulayacağım.Doğru youtube'a başlayan başladı ama nabıyım.Laptob'u o zamanlar alamazdım.

Buralarda bir huy edinmiş youtube başlatmama kararımı alındı ne bilmiyorum ama Youtube Türkiye gelişen bir platform işinizi iyi yaparsanız ve güzel içerik üretirseniz başarılı olursunuz Youtube da birçok kişi olabilir lakin bu herkesin başarılı olacağı anlamına gelmez benim önerim dene bi şansını şimdiden başarılar.

Yayın işi biraz daha zor olur, internet ve bilgisayarın baya iyi olması lazım. YouTube deneyebilirsin insanlar çoğu rütbe için izlemiyor vakit geçirmek için izliyor. Tabii yüksek rütbelerden bi şeyler öğrenmek için izleyenlerde varda, senin muhabbetin sararsa izleyiciyi iyi eğlendirirsen izlerler her Türlü.

Video etiketlerini, başlık ve fotoğrafların ilgi çekici olsun, bir de sabrın varsa illa ki bir tane videon bile önerilenlere düşecektir. Oradan sonra her şey daha kolay gelişir.

Benim tavsiyem Youtube'a başlayacaksan tatile kadar öğren bu işi eğitim setleriyle birlikte bir anda amatörce başlama ben şuanda videolar çekebilirim sistemimde yeterli ancak amatörce çekmek istemiyorum.İyi başlamak istiyorum siz anladınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı