YouTube'a video yükleme yaparken telefon ısınıyor

Emre.bkm

Picopat
Yer
İstanbul
Selam dostlar, Benim için değerli olan videolarımı yıllardır yedeklemek için YouTube'u kullanıyor ve gizli olarak YouTube'a arşivliyorum. Ama video upload yaparken telefon elimi ısıtacak kadar ısınma yapıyor. (şarjda takılı olmadığı halde)Download yaparken sıkıntı yok, yalnızca upload yaparken aşırı ısınma meydana geliyor telefonun arkasında. CPU-Z ile baktığımda 58 - 60 derecelere varan ısınma oluyor yükleme yaparken ve ekrana aşırı ısınma ile ilgili uyarı geliyor. Bundan önceki telefonlarda da aynı şekilde ısınma problemim vardı ama bu kadar değildi. İndirme yaparken ısınma olmuyor da, neden yükleme yaparken ısınma oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar, benim için değerli olan videolarımı yıllardır yedeklemek için YouTube'u kullanıyor ve gizli olarak YouTube'a arşivliyorum. Ama video upload yaparken telefon elimi ısıtacak kadar ısınma yapıyor. (şarjda takılı olmadığı halde)download yaparken sıkıntı yok, yalnızca upload yaparken aşırı ısınma meydana geliyor telefonun arkasında. CPU-Z ile baktığımda 58 - 60 derecelere varan ısınma oluyor yükleme yaparken ve ekrana aşırı ısınma ile ilgili uyarı geliyor. Bundan önceki telefonlarda da aynı şekilde ısınma problemim vardı ama bu kadar değildi. İndirme yaparken ısınma olmuyor da, neden yükleme yaparken ısınma oluyor?

Telefon orada çok fazla işlem yapıyor çok normal aslında bu işler PC'de yapılır

Yeni konular

Geri
Yukarı