YouTube'da 1940'ta yüklenen videonun adı neydi?

416227

Hectopat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar bir ara bug vardı YouTube birkaç videoyu 1940'larda yüklenmiş gösteriyordu. Videonun adını unuttuğum için sormak istedim. İçeriğinde çizgi film vardı.

1940 değil ama 1970'lerde yüklendiği gösteren bir video bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilmiyorsanız neden yazdınız? Gerek yoktu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkürler hocam aradığım video bu değildi fakat bu da işimi görebilir. 1940larda olan videoyu atan olmazsa çözüm olarak seçeceğim.

Bu videonun viral olmaması tuhaf. 10 yıldan fazladır Youtube kullanırım böyle bir şeyi ilk defa gördüm.

Bilgisayarlarda sistem saati 1 Ocak 1970 yılından başlar. Muhtemelen bug buradan kaynaklanıyor. 1940'lık versiyonu merak ettim doğrusu çünkü unix zaman damgasında karşılığı yok.

Arkadaşlar buldum videoyu video 1969 yılında yüklenmiş ben 1940 diye hatırlıyordum. Herkese teşekkür ederim. Zamanınızı aldıysam kusura bakmayın.
Video:

Arkadaşlar buldum videoyu video 1969 yılında yüklenmiş ben 1940 diye hatırlıyordum. Herkese teşekkür ederim. Zamanınızı aldıysam kusura bakmayın.
Video:
1 Ocak 1970 yazıyor yine. Daha eski tarihi görmesi zaten mümkün değil dediğim gibi, UTC yüzünden.

1 Ocak 1970 yazıyor yine. Daha eski tarihi görmesi zaten mümkün değil dediğim gibi, UTC yüzünden.
Hocam izlediğim videodaki tarihte 1969 yazıyordu. Adal`ın kanalına girip bakabilirsiniz. Değişmiş tarihi.
1620757709885.png

Geri
Yukarı