YouTube'da 72 saat izlenme 4.000 saat nasıl yapılabilir?

İnsanların ilgisini çekecek içerikler üretmeye çalışın. Daha fazla insana ulaşmadığı sürece video atmanızın bir anlamı olmaz. Shortslar sayılıyor mu bilmiyorum fakat eğer etki ediyorsa shortslar ile daha hızlı yapılabilir. Shortslar normal videolara göre daha çok çıkyor insanların önüne.

İnsanların ilgisini çekecek içerikler üretmeye çalışın. Daha fazla insana ulaşmadığı sürece video atmanızın bir anlamı olmaz. Shortslar sayılıyor mu bilmiyorum fakat eğer etki ediyorsa shortslar ile daha hızlı yapılabilir. Shortslar normal videolara göre daha çok çıkyor insanların önüne.

Normal video izlenmesi 4.000 veya short izlenmesi 2.000.000 olması gerekiyor.

90 gün içinde 10M shorts izlenmesi gerekiyor veya 4.000 saat normal izlenme.

O kadarı biraz fazla değil mi ya... Bilgilendirme için teşekkürler bu arada.

Rica ederim. Shortslar herkesin önüne rastgele çıktığı için ve kısa videolar oldukları için daha çok izleyiciye ulaşıp fazla sirkülasyon yapıyorlar. 2 milyon eğer algoritmaya tutunursa az bile.

Geri
Yukarı