YouTube'da en hızlı abone kasma yöntemi nedir?

Biraz eski bir metoddur ancak izlenmesi fazla olan videoların altına abone olana abone olunur tarzı yorumlar bırakabilirsiniz. Tıpkı instagramdaki gt yapana gt yapılır meselesi gibi.

Şaklabanlık ve komiklik yardımcı olabilir. Her videom içim 3-4 farklı kitap ve makale referans alıyorum. 4K olarak paylaşıyorum ve maalesef 1K olabilen videom olmadı 2-3 ayda. Ama bilgisayar incelemesi çektim 17K oldu. Müzik paylaştım 5K oldu. Sanırım bilgi değer getirmiyor arkadaşlar.

Şaklabanlık ve komiklik yardımcı olabilir. Her videom içim 3-4 farklı kitap ve makale referans alıyorum. 4K olarak paylaşıyorum ve maalesef 1K olabilen videom olmadı 2-3 ayda. Ama bilgisayar incelemesi çektim 17K oldu. Müzik paylaştım 5K oldu. Sanırım bilgi değer getirmiyor arkadaşlar.
@Oğuzhan T Hocam demek istediğimi anladınız değil mi?

Arkadaşlar izlenmesi fazla olan videoları alsam ve kendi kanalımda paylaşsam altına da o kişinin kanalının linkini paylaş sam orijinal sahibi die olur mu bu yöntem.

@Oğuzhan T Hocam demek istediğimi anladınız değil mi?
Yani şaklaban diyince biraz kafam karıştı. Enes Batur gibileri aklıma geliyor.
Orkun Işıtmak şaklabanlığı mesela kendini izletir olumlu yönden bakarsak. O yüzden evet şimdi anlıyorum.

Geri
Yukarı