YouTube'da nasıl abone kazanılabilir?

• Konuyu başlatan Darx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 504
Bilemiyorum hocam. Sanatçıların müziklerini paylaşan VEVO gibi sürü sürü kanal var. Reklam, tanıtım vs. yapın. Fakat ilk önce yaratıcılığınızı konuşturun ve VEVO gibi kanallardan/mecralardan farkınızı gösterin.

Zaten müzikleri olduğu gibi yüklemiyorum hocam farkımda bu zaten başlayalı 4 ay oldu 13 video ile bu istatistiklere ulaştım ama bu abone işi yiyor beni

Zaten müzikleri olduğu gibi yüklemiyorum hocam farkımda bu zaten başlayalı 4 ay oldu 13 video ile bu istatistiklere ulaştım ama bu abone işi yiyor beni
Bence güzel aşama kaydetmişsiniz. 4 ay gibi bir sürede bu istatiskler hiç fena değil. Aynı şekilde içerik üretmeye devam edin zamanla artacaktır. Ekstra yapmanız gereken bir şey yok. Her şeyi doğru yapıyorsunuz gibi gözüküyor bu istatisklerinize bakarak.

Bence güzel aşama kaydetmişsiniz. 4 ay gibi bir sürede bu istatiskler hiç fena değil. Aynı şekilde içerik üretmeye devam edin zamanla artacaktır. Ekstra yapmanız gereken bir şey yok. Her şeyi doğru yapıyorsunuz gibi gözüküyor bu istatisklerinize bakarak.
Teşekkür ederim hocam reklam olmasın diye veremiyorum kusuruma bakmayın

Geri
Yukarı