YouTube'da izlenmeyen videolar çıkıyor

Erkan Skywalker

Decapat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir/Türkiye
4 gün önce YouTube'a girdiğimde geçmişte izlemediğim 15-20 tane Shorts videosu çıktı ve Google hesabında bütün cihazlar hala benim cihazlarım, bir kerelik bir şeydir dedim ama bugün de aynısı oldu. Evde kardeşim yok ve bütün cihazlarım yani başımda, ne yapmam gerekiyor bir sormak istedim. Bir de ben böyle konularda paniğimdir çok korkarım o yüzden hızlı yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 gün önce hiç shorts izledinizmi bazen bende izleyip isimlerini bakmadan ben bunları izledimmi diye paniğe giriyorum iyice hatırlayın.

4 gün önce hiç shorts izledinizmi bazen bende izleyip isimlerini bakmadan ben bunları izledimmi diye paniğe giriyorum iyice hatırlayın.
İzledim ama sadece abone olduğum kanallarınkini izleyip çıktım.

Başka bir hanedar üyesinin izledikleriyle alakalı şeyler çıkabilir kardeşin vesaire varsa.
Kardeşim yok.

Bir de Google Arama geçmişimde bitcoinli bir şeyler çıktı onu gördükten sonra 2 adimli doğrulama yaptım hemen.

Yani ben mi abartıyorum bilmiyorum ama o kadar çok korkuyorum ki ne yapacağımı bilemedim.

İzledim ama sadece abone olduğum kanallarınkini izleyip çıktım.

Kardeşim yok.

Bir de Google arama geçmişimde Bitcoin'li bir şeyler çıktı onu gördükten sonra 2 adimli doğrulama yaptım hemen.

Bunda anlamayacak bir şey yok hızlıca şifrenizi değiştireceksiniz hesabınıza biri girmiş Bitcoin'li sitelere falan bakmış video izlemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı