YouTube'da kısa sürede nasıl gelişilir?

726561

Picopat
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere çok kararsız biriyim. Youtube'da ne tür içerikler tutar, hangi içerik kısa sürede kanalı geliştirir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim anladığım kadarı ile bilim veya bir şeyi güzel anlatan kanalar rahat gelişiyor.
Oyun kanaları da aynı şekilde tek sorun izlenme başına aldıkları ücretler farklı.

Başarı ve motivasyon hesapları aşırı tutuyor. 6 ay gibi kısa bir sürede 150k olanlar var.

Hocam öncelikle doğum gününüz kutlu olsun. Motivasyon videoları yapıp YouTube Shorts gibi yerlere atanlar gerçekten çok ünlü oluyor dediğiniz gibi ama yaptıkları tek şey 30 saniye boyunca prim kasmak ve gereksiz hikayeler anlatmak ve adam oyun üzerinden gelişmek istiyor sistemi biraz kötü ama o konuya göre oyun önerebilirsiniz.

Oyun kanalları izlenir mi? İzlenirse hangi oyunlar izlenir?

(Özellikle Türkiyede) oyun kanalı açacaksan yaş kitle ortalaman 11 falan olacak haberin olsun. Ona göre kararını ver. İstediğin kadar uğraş, küçük yaş kitlesinden en uzak oyunu seç, yine de kitlen küçük olacak.

Popüler oyunlara bakman gerekiyor ve hangi ülkedeysen YouTube üzerinde trend olan oyunları araştırman gerekiyor.
Daha çok çocuklara yönelik olsalar da benim de dikkatimi çektikleri için sana tarz bakımında yardımcı olacak oyun kanaları bunlar.
Hocam dandik bilgisayarım var. Ve korku oyunu oynayamıyorum korkuyorum.

Geri
Yukarı