YouTube'da nasıl daha fazla izlenebilirim?

Şaka bir yana güncel oyunları oynayın, izleyiciyi darlayacak sıkacak şeyler oynamayın.
Videolarınız kaliteli olsun, videoyu komik yapacağım diye her tarafı edit yapmayın.
Hashtag kullanın.
Varsa Instagram'ın veya başka platformların reklamını bas. Yavaş yavaş gelişirsin.

Şaka bir yana güncel oyunları oynayın, izleyiciyi darlayacak sıkacak şeyler oynamayın.
Videolarınız kaliteli olsun, videoyu komik yapacağım diye her tarafı edit yapmayın.
Hashtag kullanın.
Varsa Instagram'ın veya başka platformların reklamını bas. Yavaş yavaş gelişirsin.

Önereceğiniz oyun var mı?

Önereceğiniz oyun var mı?
Biz önersek ne olacak ki neredeyse her yıl farklı oyunlar çıkıyor. Zaten kendin de oyun piyasasını takip eden birisi değilsen direkt kanala video çekmekle uğraşma. Şuanlık RDR2, Cyberpunk tarzı oyunları oynayabilirsiniz bunlar yeni sayılır ve popüler oyunlar.

Biz önersek ne olacak ki neredeyse her yıl farklı oyunlar çıkıyor. Zaten kendin de oyun piyasasını takip eden birisi değilsen direkt kanala video çekmekle uğraşma. Şu anlık RDR2, Cyberpunk tarzı oyunları oynayabilirsiniz bunlar yeni sayılır ve popüler oyunlar.

Hocam ben oyun piyasasını takip ediyorum ama daha yeni video çekmeye başlıyorum.

Geri
Yukarı