YouTube'da nasıl gelişirim?

Youtube'un yanında bir yandan TikTok gibi hızlı içerik tüketilebilen platformlara da video yükle süreklilik sağla. Youtube'da ise daha çok Shorts videoları paylaşabilirsin.

YouTube'un yanında bir yandan TikTok gibi hızlı içerik tüketilebilen platformlara da video yükle süreklilik sağla. YouTube'da ise daha çok Shorts videoları paylaşabilirsin.

Evet birazcık Shorts videom var ve bir şey soracağım hocam 1 2 ayda daha çalışırsam YouTube için YouTube önerilen videolara çıkarır mı?

Evet birazcık Shorts videom var ve bir şey soracağım hocam 1 2 ayda daha çalışırsam YouTube için YouTube önerilen videolara çıkarır mı?

Hocam onun için kesin bir şey denilemez ama sürekli olarak ortalama günde 2 video paylaşsanız 6 içinde muazzam sonuçlar alacağınızı düşünüyorum.

Düzenli video at. Popüler şarkıları kullanmaya çalış nedense daha çok tutuyorlar.

Shorts üret. Uzun videoların izleneceğini düşünmüyorum. YouTube'a para için başlayacaksan başlama bile. Clash Royale ile bu iş yürümez. 2017'de yaşamıyoruz. Modern içerik üret. Sağı solu efekt dolu saçma sapan videolar üretme. Bir yerden sonra gelişirsin.

Shorts üret. Uzun videoların izleneceğini düşünmüyorum. YouTube'a para için başlayacaksan başlama bile. Clash Royale ile bu iş yürümez. 2017'de yaşamıyoruz. Modern içerik üret. Sağı solu efekt dolu saçma sapan videolar üretme. Bir yerden sonra gelişirsin.

Katılıyorum. E- sporcu değilsen oyun videoları genelde izlenmez Shorts'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı