YouTube'da Ne Tutar?

Şu sıralar bir arayış içerisindeyim, YouTube'da bir şey yapmak istiyorum. Kitlem kanser, velet insanlar olmasın yeter. Her işi çok güzel yapabileceğime inanıyorum, bana ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

İnsanların dikkatini çekecek şeyler bu diğer insanların yapmadığı bir şey olmalı seyehatten örnek vereyim mesela benim İsviçre vlogum 100 bin izlenmişti onun haricinde diğer insanların yapmadığı şeyler sandalla Atlantik'i geçmek fena fikir değil aslında.

Burada oyun videoları çek diyenler çok var eğer çoksa boş vaktin çek ama %10000 clickbait yap oyun kanalları bu şekilde hızlı tutar. Artık YouTube oyun devri sona eriyor o kadar çok ve aynı zamanda boş oyun kanalları varken senin tutman zor farkındalık yapmalısın. Brawl starmış, PUBG, Zula bunlar zor iş bu oyunları oynayan kişiler 5-6 yıldır bu iş içinde. Bunun dışında ben montaj kanalı açtığımda ilk günler bir kanal gördüm 800 civarı abonesi vardı 1 hafta önce 1500 oldu şu ana 12500 abonesi var. Ama montaj fikri bulmak ve yapmak çok ta basit değil.

Şu sıralar bir arayış içerisindeyim, YouTube'da bir şey yapmak istiyorum. Kitlem kanser, velet insanlar olmasın yeter. Her işi çok güzel yapabileceğime inanıyorum, bana ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.
İçerik önermeden önce eğer amacın para kazanmak ise bunun vergisi var. Sırf ben bu yüzden kazandığım parayı çekmeyeceğim. Bu parayı çektiğim an ödemem gerek diye biliyorum.

Roblox, Minecraft gibi oyunları oynamayın en çok bunlarda velet var. Son olarak slime da filan yapmayın.

Kaanflix tadında kanal açabilirsiniz. İngilizceniz ortalamadan biraz iyiyse meme'in ne olduğunu iyi biliyorsunuzdur zaten. Ya da Instagram'da yeterince dolaştıysanız. Meme'ler ve oyunların karışımıyla güzel bir kanal olur, hem böylece Türkiye'deki meme kültürünü geliştirmiş olursunuz :)

Geri
Yukarı