YouTube'da neden telif yedim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bakın, başka başka Doom müziği kullananlar da var.

Ya nasıl olur ya nasıl? Telif hakkı içermeyen bir müzik yüzünden nasıl bir garibana ihtar atarlar :D? Çok merak ediyorum, acaba ne olacak?

YouTube'a da biraz sitem ettim, "Eyyyyy YouTube" :D Böyle değil tabii ki ancak kızgınım biraz. Umarım bu işin sonu kötü yerlere varmaz :D
Burada Mick Gordon'un adı vs belirtilmiş.Video'nda seslendiren,besteleyen,müzik sahibi vs kim ise adını vs belirttin mi?.Belki bu haklar ve siyasi içerik harici izin veriyordur.

Son düzenleme:
Burada Mick Gordon'un adı vs belirtilmiş. Video'nda seslendiren, besteleyen, müzik sahibi vs kim ise adını vs belirttin mi? Belki bu haklar ve siyasi içerik harici izin veriyordur 🤔
Hocam öyle bir şey olsaydı içeriği yayınlamadan önce belirtirdi. Büyük ihtimal müziklerin resmi YouTube lisansı yok, yani video sesi olarak telifli. Ama öyle bir durumda da uyarırdı, tuhaf. Bu arada emoji attıktan önce noktalama işareti kullanmayın, bu yazım yanlışı oluyor 🙂

@AYDNd Yok, belirtmemiştim hocam :/ Acaba e-posta ile iletişime geçip şikayeti geri çekmesini istesem mi?

Videonun açıklama kısmında isim ve orijinal müzik videosunu belirtirim falan derim.

@AYDNd yok, belirtmemiştim hocam :/ acaba e-posta ile iletişime geçip şikayeti geri çekmesini istesem mi?

Videonun açıklama kısmında isim ve orijinal müzik videosunu belirtirim falan derim.

Hiçbir bilgim yok bu konuda. Denemekten bir şey olmaz. Şikayeti geri çekmek deme de izniniz olur ise kullanabilir miyim de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir bilgim yok bu konuda. Denemekten bir şey olmaz. Şikayeti geri çekmek deme de izniniz olur ise kullanabilir miyim de.
E-postayı yolladım. Gerçi hiiç okumazlar bile. Ben gariban Türkoyu Amerika'da vodkasını yudumlayan birisi neden umursasın :D?

@Jack İşte Hocam, neden en başta uyarmadınız dediğim karşı bildirimi de reddetmişler :D

Son düzenleme:
@Deva Bulmam aynı videoyu başlıkta yapımcının ismi geçecek ve açıklamada İngilizce şekilde telif hakkına şunun şunun sahip olduğunu yazmayı ve paylaşmayı dener misiniz?

Ben çözemedim bu işi🤨 Şimdi kullandığınız müzik normalde telifli değil ama siz bundan telif yediniz, öyle mi?

Bence Jamal yapmış hocam, sahte telif atmış 😅

@Deva Bulmam aynı videoyu başlıkta yapımcının ismi geçecek ve açıklamada İngilizce şekilde telif hakkına şunun şunun sahip olduğunu yazmayı ve paylaşmayı dener misiniz?
Yarın bir deneyeceğim hocam. Bakalım artık ne olacak sonuç. Yine ihtar atılırsa bu işte bir şeylik (3 harfli) ararım ben yani :D

Yeni konular

Geri
Yukarı