Çözüldü YouTube'da oturum açmadan önerilen videolar nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mexy1864

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba TP halkı.
Bizim sınıf sürekli "Arabam Dacia" gibi kötü klipli cinsel içerikli videolar açıyor ve bugün ana sayfaya da bu tarz videoların düştüğünü gördük. Bu videoları ana sayfadan silmek için YouTube'a ilk defa giriyormuş gibi girme yolunu aramaya başladım bunu çare bularak. Bunu nasıl yapabilirim, yapsam bile şu sapık videolardan kurtulur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba TP halkı.
Bizim sınıf sürekli "Arabam Dacia" gibi kötü klipli cinsel içerikli videolar açıyor ve bugün ana sayfaya da bu tarz videoların düştüğünü gördük. Bu videoları ana sayfadan silmek için YouTube'a ilk defa giriyormuş gibi girme yolunu aramaya başladım bunu çare bularak. Bunu nasıl yapabilirim, yapsam bile şu sapık videolardan kurtulur muyum?
Tarayıcı önbelleğini tamamen sil.

Merhaba TP halkı.
Zaten youtubeya ilk girdiğinizde cinsel içerikli klipli şarkılar gelicek.

Yeni konular

Geri
Yukarı