Çözüldü YouTube'da oturum açmadan önerilen videolar nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mexy1864

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba TP halkı.
Bizim sınıf sürekli "Arabam Dacia" gibi kötü klipli cinsel içerikli videolar açıyor ve bugün ana sayfaya da bu tarz videoların düştüğünü gördük. Bu videoları ana sayfadan silmek için YouTube'a ilk defa giriyormuş gibi girme yolunu aramaya başladım bunu çare bularak. Bunu nasıl yapabilirim, yapsam bile şu sapık videolardan kurtulur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmişi silersen düzelir. Ama neden bu kadar önemli onu anlamadım.
Tahta sorumlusu baş edemiyor ve hoca gelip ona suç atıyor. Umarım anlatabildim. Hocalar onları görse yakar çıramızı. Öncelikli yakılacak biziz bu durumda.

• VPN açarak IP değiştirmek
  • YouTube Studio > sol aşağıda ayarlar > kanal > gelişmiş ayarlar > aşağıya inip YouTube içeriğini kaldırma (Bir Google Hesabıyla Oturum Açma)
  • Chrome site verilerini/site önbelleklerini silme
  • Chrome geçmişini temizleme
  • ipconfig /flushdns yazarak DNS önbelleği temizleme
    Bu yolları deneyeceğiz diğer sorumlu ile. Olursa hangi yöntemin işin çözdüğünü, olmazsa sorunun çözülmediğini söylerim. İyi akşamlar.

Son düzenleme:
Merhaba TP halkı.
Bizim sınıf sürekli "Arabam Dacia" gibi kötü klipli cinsel içerikli videolar açıyor ve bugün ana sayfaya da bu tarz videoların düştüğünü gördük. Bu videoları ana sayfadan silmek için YouTube'a ilk defa giriyormuş gibi girme yolunu aramaya başladım bunu çare bularak. Bunu nasıl yapabilirim, yapsam bile şu sapık videolardan kurtulur muyum?
Gizli Sekme Youtube.com girin.

Sonuç: ipconfig /flushdns komutu ile işi hallettik. Fakat bu durumu sınıf rehber öğretmenime iletince diğer sorumluyu görevden aldı. Sonra benim de geçmişte okulda büyük hatalar yaptığımı hatırlayınca beni de görevden aldı.
:/

Evet.
Hocam üzücü durum.

Geri
Yukarı