YouTube'da saniye başı reklam çıkıyor

Her reklamda 2 tane reklam girmese belki reklam engelleyici kullanmazdim. YouTube artık suyunu çıkarttı bu işin. Mobil dahil her platformda reklam engelleyici kullanıyorum.

Son kozları reklama reklam koymak falan olacak muhtemelen. Bu aç gözlülük ile söylemek istedikleri, biz sizi önce iliklerinize kadar sömürmek, köleleştirmek ardından da öldürmek istiyoruz. Bu diğer türlü anlatımı. Karıncayı belini incitmeden sürmek.

YouTube için AdBlock yükleyebilirsin. Ne kadar doğru bilmiyorum ama yasadışı bir şey olsaydı Chrome web mağazasında yer almazdı bence. Mobilde de bu sorunu YouTube vanced kullanarak çözebilirsin ama tavsiye etmiyorum.

Mobil için olanımı tavsiye etmiyorsun.
Kullandığınız reklam engelleyicisi yetersiz kalıyor olabilir. uBlock Origin kullanabilirsiniz.

uBlock Origin'in altyapısını kullanan ve uBlock Origin'den daha az kaynak kullanımında bulunan bir reklam engelleyici kullanmak istiyorsanız; nano adblocker ve Nano Defender kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Nano adblocker reklamları engellerken, Nano Defender'da "reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın." Uyarısını çıkaran siteleri engelleyebiliyor.

Ad blocklar sistem kullanımını arttırıyor diyorlar ondan kullanmaktan çekiniyorum doğru mu?

Vanced 3. kişiler tarafından yazıldığı için güvenlik takıntınız çok fazlaysa sizi tedirgin edebilir, ben kullanıyorum pek sorununu görmedim.

Ben Opera kullanıyorum bilgisayarda. Adblock kurduğumu hatırlamıyorum, direkt kurulu geliyor olabilir. Hiç reklam çıkmıyor.

Asıl ben Iphone'dan Android'e geçince çok reklam çıkmaya başladı. Dün ardı ardına 3 reklam verdi.

Son kozları reklama reklam koymak falan olacak muhtemelen. Bu aç gözlülük ile söylemek istedikleri, biz sizi önce iliklerinize kadar sömürmek, köleleştirmek ardından da öldürmek istiyoruz. Bu diğer türlü anlatımı. Karıncayı belini incitmeden sürmek.
Sömürme kısmı anlaşılabilir fakat öldürmek neden?

Dünya nüfusunu 500 milyona düşürmeyi planlıyorlar. Siyonistler. Amerika bütün dünyaya kafa tutabilecek güce ulaştığında çok büyük savaşlar çıkacak.
Kusura bakmayın, bu şeyler hakkında pek okumadığım için sizi açıklama zahmetine sokacağım ama, bunu yapabilecek güce sahip birileri neden dünya nüfüsunu 500 milyona indirmek isteyebilir?

Kusura bakmayın, bu şeyler hakkında pek okumadığım için sizi açıklama zahmetine sokacağım ama, bunu yapabilecek güce sahip birileri neden dünya nüfüsunu 500 milyona indirmek isteyebilir?

Dünya yaşanmaz bir hale gelmesin diye. Fazla enerji tüketimi, ormanların hızla yokolması falan, ya buzul çağına gideceğiz ya da Ozon Tabakası yarılıp bütün Dünya'yı çöle çevirecek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı