YouTube'da yasal olarak nasıl abone arttırılır?

veysel000

Hectopat
Kanalımın para kazanması açılmak üzere, izlenme süresi tamam ama 250 abonem eksik. Legal olarak abone arttırma öneriniz var mı? Önceden Facebook gruplarından yapılıyordu ama şu an bitmiş durumdalar. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kanalımın para kazanması açılmak üzere, izlenme süresi tamam ama 250 abonem eksik. Legal olarak abone arttırma öneriniz var mı? Önceden Facebook gruplarından yapılıyordu ama şu an bitmiş durumdalar. Yardımlarınızı bekliyorum.

İlginç normalde o kadar izlenen birisi için o abone az.

İzlenme kısa videolardan mı geldi ve kanalını atar mısın?

O gruplaşarak abone arttırma olayları vs artık yapılmıyor, tek çaren algoritmanın şansından yana olması. Onun harici saçma sitelere hesabını girme, sen birine abone oluyorsun başkası sana vs vs.

İlginç değil, insanlar pek abone olmuyor, izleyip geçiyor, benzer durumun binlerce örneği var.

Google AdSense üzerinden reklam vererek kitle çekebilirsin.

Beklemekten başka çare yok gibi duruyor.
Bu arada abone arttırma siteleri vs. algoritmayı kötü etkiler.

Video içine insanların abone olması için hatırlatma koyabilirsiniz eğer koymadıysanız.

Şimdi aklıma geldi, katılma şartı kanala abone olmak olan küçük bir çekiliş yapabilirsiniz.

4000 saat izlenmeden bahsediyoruz Shorts izlenmeleri dahil değil.

Ayrıca şu an da 250 abonesi var bu neredeyse imkansız.
İnsanların işi düştüğünde vs baktığı tarz videolar çekiyorsa veya "şu nasıl yapılır?" Gibisinden ise imkansız değil.

İzlenme kısa videolardan mı geldi ve kanalını atar mısın?
Uzun videolardan.

O gruplaşarak abone arttırma olayları vs artık yapılmıyor, tek çaren algoritmanın şansından yana olması. Onun harici saçma sitelere hesabını girme, sen birine abone oluyorsun başkası sana vs vs.

İlginç değil, insanlar pek abone olmuyor, izleyip geçiyor, benzer durumun binlerce örneği var.
umarım çok uzun sürmez. güvenlik için yapmadığım şey kalmadı.
Beklemekten başka çare yok gibi duruyor.
Bu arada abone arttırma siteleri vs. algoritmayı kötü etkiler.

Video içine insanların abone olması için hatırlatma koyabilirsiniz eğer koymadıysanız.

Şimdi aklıma geldi, katılma şartı kanala abone olmak olan küçük bir çekiliş yapabilirsiniz.
çekiliş yapacağımı düşünmüyorum be hocam.

4000 saat izlenmeden bahsediyoruz Shorts izlenmeleri dahil değil.

Ayrıca şu an da 250 abonesi var bu neredeyse imkansız.
3000 saat + 500 abone hedefinden bahsediyorum. keşke imkansız olsaydı.

Son düzenleme:
Eğer abone kasmak istersen kısa videolar yapabilirsin Shorts gibi.Shortsdan hem iyi hem kötü bir şekilde çok abone kasılıyor.Editt veya yaptığın videoların kesitlerini paylaş.Abone kazanırsın.

Geri
Yukarı