Youtube'da yavaşlık sorunu

Zenmate komple engellenmiş ülkede hiçbir şekilde çıkış yapılmıyor hiç bir siteye. Tor aynı şekilde öyle yine Hotspot, Spotflux, HMA, Tunnelbear bunlarda engellenmiş denedim.

Öyle görünüyor ki maalesef haberler doğru gibi(inşaallah değildir) böyle yapmamaları lazım. Acilen açıklama lazım. Videoyu çok dikkatli şekilde defalarca izledim bana montaj gibi geldi ama... umarım doğru değildir. Allah askerimizi vatanımızı bizleri korusun.

Edit: Yok bu video tamamen kurmaca tamamen montaj. Büyük ihtimal youtube gibi sitelere girişi engellemeleride bu tuzağa düşmeyelim bu provokasyona gelmeyelim diye yapmışlardır. Böyle şeyler zaten ışık hızından hızlı yayılır ülkemizde maalesef.

Son düzenleme:
Zenmate komple engellenmiş ülkede hiçbir şekilde çıkış yapılmıyor hiç bir siteye. Tor aynı şekilde öyle yine Hotspot, Spotflux, HMA, Tunnelbear bunlarda engellenmiş denedim.

Öyle görünüyor ki maalesef haberler doğru gibi(inşaallah değildir) böyle yapmamaları lazım. Acilen açıklama lazım. Videoyu çok dikkatli şekilde defalarca izledim bana montaj gibi geldi ama... umarım doğru değildir. Allah askerimizi vatanımızı bizleri korusun.

ZenMate giriyor. Ben şarkı dinliyorum şuan.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı