Youtube'da yavaşlık sorunu

fixit

Kilopat
Şu anda Youtube aşırı yavaş. Videolar zor görüntüleniyor görüntülense bile 144p olarak görüntüleniyor. Sorun bende mi? Yoksa Türkiye genelinde böyle bir sorun mu var? Twitter'da aynı şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var ve büyük ihtimalle Türkiye genelinde de. 24 saat içinde düzelir.

Son çıkan olaylar ile ilgili paylaşımları engellemek için kapalı. Sen nasıl girdin? Şaşırtıcı.

Bende giriş var hatta vpn ile tam performans ile girebiliyorum ancak normal girdiğimde video çözünürlükleri çok düşük.

Bu bahsettiğin olay ''İşidin 2 askerimizi yakması olayı'' ise zaten video her yerde servis edilmiş durumda ulaşılması çok zor değil. Acilen yetkili mercilerin açıklama yapması gerekiyor.

Haber kuruluşlarının hepsine yayın yasağı gelmiş durumda zaten.

Sağ olun. Google DNS kullandım, girmedi. Program kullanayım o zaman. Haberi bir sitede okudum ama videoyu görmedim. ALLAH belalarını versin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı