YouTube'da yayınlamak için Minecraft ile ilgili içerik önerisi

Arkadaşım yok demiştim nasıl çekeyim onu?
Örnek veriyorum RLCRAFT 100 GÜN GEÇİRDİM. Türkiye'de bu türe ait video sayısı az. Forge Labs bu olayı çok güzel yapıyor videolarını izleyerek sende yapabilirsin.

Bu video fikirini bende beğeniyorum ve video sizi zaten içeri çekiyor.
Forge Labs minecraft değil de başka bir şey yaşatıyormuş gibi sunumu var. Dediğiniz gibi bu video türü izledikçe içine çekiyor.

2016-2018 arası sorsaydınız zengin-fakir veya Minecraft hayatta kalma çekin derdim lakin yeni YouTube ortamında asla tutmaz. Bu yüzden shorts veya hardcore serisi yapın.
Shorts ne çekmeliyim?

Örnek veriyorum RLCRAFT 100 GÜN GEÇİRDİM. Türkiye'de bu türe ait video sayısı az. Forge Labs bu olayı çok güzel yapıyor videolarını izleyerek sende yapabilirsin.
Arkadaşsız yapılır mı?

Sunucu tavsiyen var mı? Nasıl çekeceğim onu hiçbir bilgim yok.
Sunucu gerek yok hocam. Curseforge üzerinden modpack indirin. Örnek verdiğim gibi RLCRAFT kurun 100 GÜN boyunca hardcore modda hayatta kalmayı çalışın.

Sunucu gerek yok hocam. Curseforge üzerinden modpack indirin. Örnek verdiğim gibi RLCRAFT kurun 100 GÜN boyunca hardcore modda hayatta kalmayı çalışın.
Teşekkür ediyorum. Son sorum mikrofonum hoşurtu ve az ses çıkıyor nasıl mikrofon ayarı yaparım windows 8.1 de db kaç olmalı? Driverler yüklü.

Yeni konular

Geri
Yukarı