YouTube'daki videom nasıl olmuş?

Nathann Drake

Decapat
Daha fazla  
Dostlar hepinize selam. 15 yaşında biri olarak Enis Kirazoğlu, Tunca Aslan tarzı GTA 6 ile alakalı 45 saniyelik videom nasıl olmuş? Eksik yönlerim ne olmuş belirtirseniz çok sevinirim bu videodan sonra söyleyeceğiniz eksiklikleri gidermeye gayret göstereceğim. Ve kanalın büyümesi içinde tavsiyelerinizi alabilirim. Hepinize iyi geceler diliyorum😊

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olaya çok hızlı girmişsiniz, şarkının sesi çok yüksek. Biraz sohbet tarzında olması daha iyi olur, haber sitesine girip sayfayı oku tuşuna basmışım gibi olmuş video.

Olaya çok hızlı girmişsiniz, şarkının sesi çok yüksek. Biraz sohbet tarzında olması daha iyi olur, haber sitesine girip sayfayı oku tuşuna basmışım gibi olmuş video.

Hocam bende aslında başta sohbete dayalı metin yazarak başladım ama 3 dk falan oldu tek konu üzerinde çok duramıyorum ama Enis Kirazoğlu vs çok iyi yapıyor bu işi. O yüzden diğer videolarda birden fazla konuları ele alacağım şarkı konusunda da bu video gibi ölçüyü kaçırmamaya çalışacağım.

Geri
Yukarı