YouTube'dan Nasıl Reklam İzlenir?

TheVanguard

Kilopat
Yer
Saint-Valery-sur-Somme, France
Daha fazla  
Başlık biraz garip oldu farkındayım. İnceleme esnasında yöneticiler daha iyi bir başlık bulursa sevinirim.

Arkadaşlar şimdi ben sevdiğim bir içerik üreticisinin reklamlarını sonuna kadar izleyip tıklıyorum. Onların para kazanması için sadece sonuna kadar izlememiz yeterli mi yoksa izlememize gerek olmadan sadece tıklamamız yetiyor mu?

Çözüm
Moderatör kendi fantezisine göre başlığı güzel değiştirmiş :D komiğime gitti.

Konuya cevap olarak çıkan reklamlara tıklayıp siteye girersen en çok o şekilde kazandırırsın. İşini gücünü bırakıp bunlarla uğraşıyorsan umarım çoluk çocuk kanalı değil, faydalı içerik üreten bir kanaldır.

Konuya cevap olarak çıkan reklamlara tıklayıp siteye girersen en çok o şekilde kazandırırsın. İşini gücünü bırakıp bunlarla uğraşıyorsan umarım çoluk çocuk kanalı değil, faydalı içerik üreten bir kanaldır.

Çözüm

Onların reklamlarını direk atlıyorum merak etme. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı