YouTube'dan para kazanmak

ben.ati

Hectopat
Merhaba YouTube'da yüzümü göstermeden ve sesimi kullanmadan parayı kırabileceğim videolar yüklemek istiyorum. Fazla paraya gerek yok aslında, bir 1000 TL falan kazansam yeter. Sizce neler yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba YouTube'da yüzümü göstermeden ve sesimi kullanmadan parayı kırabileceğim videolar yüklemek istiyorum. Fazla paraya gerek yok aslında, bir 1000 TL falan kazansam yeter. Sizce neler yapabilirim?
Hocam çok zaman harcamanız gerekiyor hemde çok yani o zamanla berberde çalışsanız daha fazla kazanırsınız.

Fazla dediğin para için çok uzun bir süreç lazım:D 4000 saat izlenme ve 1000 abone olması lazım para kazanmanın açık olması için.
Üstüne %38 vergi şirket kurması da cabası.

Fazla dediğin para için çok uzun bir süreç lazım:D 4000 saat izlenme ve 1000 abone olması lazım para kazanmanın açık olması için.
Hocam çok zaman harcamanız gerekiyor hemde çok yani o zamanla berberde çalışsanız daha fazla kazanırsınız.
Kesinlikle. 1000 Tl ciddi bir miktar sıfırdan başlayanlar için. En iyisi gidip çalışmak.

Aşırı yetenekliysen bir nebze şansın var ama bu devirde her Youtube hesabı olan video attığı için sesinizi kullanmadan 1000 TL kazanmanız hayalden ibaret.

Savaşan çöp adamları animasyon haline getiren biri vardı. Asyalı bir abimizdi. Sonradan kendini gösteriyordu diye hatırlıyorum ama gösterene kadar iyi içerik üretmişti. Youtube'da da bulamam şimdi. Bilen bilir.

Not: Güzel betimledim adamı farkındayım 🙂

1000 abone ve 4000 saat lazım fakat bu sayıyla da çok para kazanılmıyor bu işin sponsoru var onu var bunu var ortalama 2-3 ay emek versen para kazanabilirsin ama bence sadece para için değil biraz da yararlı içerikler sunmalısın.

Düşündüğünüz kadar kolay değil YouTube'dan para kazanmak. 4000 saat izlenme ve 1000 abone şartı var, bu sayılara ulaşana kadar elinize geçen paraları biriktirirseniz daha çabuk para kazanırsınız.

Ayrıca para kazanmaya başladıktan sonra ciddi bir vergi yükü de var; %18 KDV, %20 gelir vergisi gibi. Bu vergilerden sonra zaten elinizde para kalmıyor.

Sadece para için ise saçma sapan video atıp tutan videolar çok fazla var fakat bu şekilde kanal değil videolar tutar. Yani para kazanmanın açılması için abonenin yükselmesi ve kanalın da tutması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı