Youtube'dan virüs bulaşır mı?

Yok. Youtube'tasın. Play'e basıyorsun. Ve bir şekilde virüse maruz kalıyorsun. Yoksa video'ya ataçlanmış bir link'e tıkladığın için değil. Bu tarz bir şey sordunuz sandım.

Yok. Youtube'tasın. Play'e basıyorsun. Ve bir şekilde virüse maruz kalıyorsun. Yoksa video'ya ataçlanmış bir link'e tıkladığın için değil. Bu tarz bir şey sordunuz sandım.
Evet böyle bir şey sordum zaten. Bulaşır mı, videoları Youtube mobil uygulama ile seyrediyorum ve KIS ücretsiz sürüm ile günde en az iki defa güncelliyorum ve taratıyorum telefonumu. Çok teşekkür ederim.

YouTube'da izlediğin videodan değil de harici sitelerde izlediğinden bulaşabilir diye düşünüyorum. Video oynatıcısına bir dosya gömülebilir. Video açıklamalarına eklenen URL kısaltma sitelerine de çok güvenmeyin.

YouTube'da izlediğin videodan değil de harici sitelerde izlediğinden bulaşabilir diye düşünüyorum. Video oynatıcısına bir dosya gömülebilir. Video açıklamalarına eklenen URL kısaltma sitelerine de çok güvenmeyin.
URL kısaltmalarına tıklayacaksam da Check Short URL ile önce sitesini kontrol edip sonucu da Virüstotal ile taratıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı