YouTube'de çıkan donate kısmı nedir?

canberk123123

Decapat
Herkese iyi geceler daha yeni fark ettım YouTube'da reklam girdiğinde otomatık atlıyor ve alt kısımda donete yeri gibi garip bir şey geldi. Linke bastığında k**** a**** adlı bırının paypal hesabına para gönder gibi garip bir şey çıkıyor. Alt tarafta resim de var bunun sebebı ne? Herhangı bır uzantıda kullanmıyorum?

Dosya Ekleri

• 2021-12-22 (3)_LI.jpg
    2021-12-22 (3)_LI.jpg
    218,9 KB · Görüntüleme: 122
Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi geceler daha yeni fark ettım YouTube'da reklam girdiğinde otomatık atlıyor ve alt kısımda donete yeri gibi garip bir şey geldi. Linke bastığında k**** a**** adlı bırının PayPal hesabına para gönder gibi garip bir şey çıkıyor. Alt tarafta resim de var bunun sebebı ne? Herhangı bır uzantıda kullanmıyorum?

Hızlıca bir tarama yap. Çok kötü bir adware girmiş olabilir. Bu YouTube'un yaptığı bir şey değil ve çok tehlikeli olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi geceler daha yeni fark ettim YouTube'da reklam girdiğinde otomatik atlıyor ve alt kısımda "donate" yeri gibi garip bir şey geldi.
Sanırım birisi tarayıcınıza AdBlocker yüklemiş. O "donate" butonu da yapımcıya destek amacıyla bulunuyor. Eklentiyi sağ üstten kontrol edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı