YouTube'de çıkan donate kısmı nedir?

canberk123123

Decapat
Herkese iyi geceler daha yeni fark ettım YouTube'da reklam girdiğinde otomatık atlıyor ve alt kısımda donete yeri gibi garip bir şey geldi. Linke bastığında k**** a**** adlı bırının paypal hesabına para gönder gibi garip bir şey çıkıyor. Alt tarafta resim de var bunun sebebı ne? Herhangı bır uzantıda kullanmıyorum?

Dosya Ekleri

• 2021-12-22 (3)_LI.jpg
    2021-12-22 (3)_LI.jpg
    218,9 KB · Görüntüleme: 122
Son düzenleyen: Moderatör:
Driver pack mi kullandın? Her şeyi geçtim bunun için format atman gerekecek. Adware falan değil olay.

Hayır hiç kullanmadım.
Son birkaç günde bunun yüzünden oyunda FPS imde bayağı azaldı normalde 80 alırken 30'a düştü bu da bununla alakalı olabılır mı?
Driver pack mi kullandın? Her şeyi geçtim bunun için format atman gerekecek. Adware falan değil olay.

Bir de bu tek YouTube hesabımda oluyor ötekılerde sıkıntı yok.

Hayır hiç kullanmadım.
Son birkaç günde bunun yüzünden oyunda FPS imde bayağı azaldı normalde 80 alırken 30'a düştü bu da bununla alakalı olabılır mı?

Bir de bu tek YouTube hesabımda oluyor ötekılerde sıkıntı yok.
Driverpack gözüküyor, benzeri bir sürücü kurma yazılımı kullandıysan olması ihtimal.

Driverpack gözüküyor, benzeri bir sürücü kurma yazılımı kullandıysan olması ihtimal.

Bunların hiçbirini yapmadım driver pack denen uygulamayı da hiç indirmeden sadece 2 3 günde önce Call of Duty'u Google'dan indirmiştim onda da virüs yoktu.
Ben Full disk dolu (300 GB) Windows 11'e 30 Dk'de sıfırladım.

Ayarlardan sıfırlanabiliyor mu yoksa bilgisiyarcı gerekıyor mu?

Bunların hiçbirini yapmadım driver pack denen uygulamayı da hiç indirmeden sadece 2 3 günde önce Call of Duty'u Google'dan indirmiştim onda da virüs yoktu.

Hiçbir şey yapmadım diyip duruyorsun da bu bilgisayarı ben mi kurcaladım? İlahi güçler saldırdı diyip senin sorumluluk almanı mı önlememizi istiyorsun? Ne yaptıysan açıkça söyle ki çözelim bitsin gitsin.

Evet. Windows 8.1'den beri disksiz format mümkün. Ayarlardan sıfırlayabilirsiniz.

Hiçbir şey yapmadım deyip duruyorsun da bu bilgisayarı ben mi kurcaladım? İlahi güçler saldırdı deyip senin sorumluluk almanı mı önlememizi istiyorsun? Ne yaptıysan açıkça söyle ki çözelim bitsin gitsin.

Usta sadece Call of Duty ve Among Us hilesi gibi bir şey indirecektim indirdim dosyaları ama açmadım virüs taraması yaptım Among Us'ta trojan çıkınca sildim bir tek bunlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı