YouTube'de çıkan donate kısmı nedir?

canberk123123

Decapat
Herkese iyi geceler daha yeni fark ettım YouTube'da reklam girdiğinde otomatık atlıyor ve alt kısımda donete yeri gibi garip bir şey geldi. Linke bastığında k**** a**** adlı bırının paypal hesabına para gönder gibi garip bir şey çıkıyor. Alt tarafta resim de var bunun sebebı ne? Herhangı bır uzantıda kullanmıyorum?

Dosya Ekleri

• 2021-12-22 (3)_LI.jpg
    2021-12-22 (3)_LI.jpg
    218,9 KB · Görüntüleme: 122
Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir. Reklamları otomatik atlayınca aklım AdBlock'a gitti :D

Adblocker olabilir tarayıcıda ama yapan şey bu değil.
Hocam çerez virüsü olabilir çerezlerinizi ne kadar sıfırlamanızı önermesemde sıfırlarsanız bütün site şifreleriniz kayıtlı olduğunuz yer silinicektir tekrar otutum açmanız gerekir.
Benim tavsiuem bütün tarayıcı eklentilerini silin.

Adblocker olabilir tarayıcıda ama yapan şey bu değil.
Hocam çerez virüsü olabilir çerezlerinizi ne kadar sıfırlamanızı önermesem de sıfırlarsanız bütün site şifreleriniz kayıtlı olduğunuz yer silinecektir tekrar oturum açmanız gerekir.
Benim tavsiyem bütün tarayıcı eklentilerini silin.
Hocam çerez virüsü olabilir çerezlerinizi ne kadar sıfırlamanızı önermesem de sıfırlarsanız bütün site şifreleriniz kayıtlı olduğunuz yer silinecektir tekrar oturum açmanız gerekir.
Aynı şeyi 3 kez yazmışsın. Normal adblockerlar Youtube reklamlarını önlemez, o yüzden ekstra kurulmuş bir uzantı bekledik. Öyle rastgele her adblocker olmuyor yani.

Sıfırlamak, format ile aynı işlevi yapmıyor. Genelde virüsleri kaldırmaz. Format dediğimiz disk bölümlerini tamamen silerek sıfırdan işletim sistemi kurulumu gerçekleştirmek. Ayrıca herkese fazla format önermeyelim. Format atmayıp bilmeyip işi eline yüzüne bulaştırabilir ve bilgisayarını kullanamayabilir. Veya daha kötüsü bir dosyayı yedeklemeyi unutup baş ağrısı çekebilir. Anti-virüs yoluyla silmeyi deneyebiliriz öncelikle. Kaspersky, Malwarebytes, Norton, Eset gibi bir sürü anti-virüs yazılımı var ve hepsiyle tarama yapılırsa virüsün bulunup silinme ihtimali yüksek.

Sıfırlamak, format ile aynı işlevi yapmıyor. Genelde virüsleri kaldırmaz. Format dediğimiz disk bölümlerini tamamen silerek sıfırdan işletim sistemi kurulumu gerçekleştirmek. Ayrıca herkese fazla format önermeyelim. Format atmayıp bilmeyip işi eline yüzüne bulaştırabilir ve bilgisayarını kullanamayabilir. Veya daha kötüsü bir dosyayı yedeklemeyi unutup baş ağrısı çekebilir. Anti-Virüs yoluyla silmeyi deneyebiliriz öncelikle. Kaspersky, Malwarebytes, Norton, ESET gibi bir sürü Anti-Virüs yazılımı var ve hepsiyle tarama yapılırsa virüsün bulunup silinme ihtimali yüksek.

Bu mesajı tam PC'yi sıfırlarken gördüm sence sıfırlayayım mı yoksa anti virüs uygulamalarıyla şansımı mı deneyim?

Bu mesajı tam PC'yi sıfırlarken gördüm sence sıfırlayayım mı yoksa anti-virüs uygulamalarıyla şansımı mı deneyim?
Önce bahsettiğim anti-virüsler ile şansınızı deneyin. Fakat hepsini aynı anda çalıştırmayın. Çakışma olabilir ve bu da virüsün bulunamamasına yol açar. Birini kurun, tam tarama yapın sonra silip diğerini kurun. Bu şekilde hepsiyle deneyin. Olmazsa da sıfırlamakla değil formatla temiz kurulum kurulum yapın.

Herkese iyi geceler daha yeni fark ettım YouTube'da reklam girdiğinde otomatık atlıyor ve alt kısımda donete yeri gibi garip bir şey geldi. Linke bastığında k**** a**** adlı bırının PayPal hesabına para gönder gibi garip bir şey çıkıyor. Alt tarafta resim de var bunun sebebı ne? Herhangı bır uzantıda kullanmıyorum?

Reklam engelleyici veya herhangi bir uzantı kullanıyor musunuz?

Önce bahsettiğim Anti-Virüs'ler ile şansınızı deneyin. Fakat hepsini aynı anda çalıştırmayın. Çakışma olabilir ve bu da virüsün bulunamamasına yol açar. Birini kurun, tam tarama yapın sonra silip diğerini kurun. Bu şekilde hepsiyle deneyin. Olmazsa da sıfırlamakla değil formatla temiz kurulum kurulum yapın.

Bir de googla rastgele bir şey yazdım direk karşıma çıkan 5 6 sıtenın yanında ads yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim?
Reklam engelleyici veya herhangi bir uzantı kullanıyor musunuz?

Hayır.

Geri
Yukarı