YouTube'de izlenme sayısı nasıl arttırılır?

Lakaka

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben youtubdan 4 video çektim fakat izlenmiyor. Biliyorum öyle kolay değil de izlenme nasıl artırılır?

Videolarınız eğer eğitici videolar ise ilgili forum platformlarında paylaşabilirsiniz.
Oyun videoları ise ilgili oyunun forumlarında paylaşabilirsiniz. Görüntülenme sayınız arttıkça videolarınız öne çıkmaya başlar.

Kaliteli videolar (ses ve görüntüsü açısından), Shorts ile daha geniş kitleye yayılma ve tutacak olan konularla ilgili videolar. Başka bir olayı yok, kaliteli olmak yetiyor. YouTube zaten bir süre sonra öneriyor.

Sabır.
Dalga geçiyormuşum gibi gelebilir ama öyle :D
Benim de videolarım çok izlenmiyordu önce.
Sonradan birkaç video daha çektim.
Bilmem ne uygulaması nasıl kullanılır falan derken videom bin izlenmiş zaten (şu an 2 bin de olabilir bilmiyorum)
Abone sayın da artar.

Sabırla içerik üretmeye devam etmekte önemli tabii. Öyle 4 video attım daha atmayayım derseniz youtube bu numarayı yemiyor :D

Video içeriği nedir? Kanal resimleriniz ve video bannerları nasıl? Son olarak videoları ne sıklıkla yüklüyorsunuz?

Video yüklemeyi ve çekmeyi 6 ay önce bıraktım.
Kanal resmim buradaki profil fotoğrafım :D
Video bannerlarını kendim yapıyorum.

Yani son attığım videolarda kendim yaptım diyeyim :)

Youtube en çok video yükleme düzenine, popüler içeriklere ve shorts kısımlarına önem veriyor. Oyun videoları yüklüyorsanız kamera açmanız veya çok çok iyi sohbet etmeniz gerekiyor.

Şu siteden videonun içeriğine göre birkaç kelime yaz ve çıkan kelimeleri videonun açıklama kısmına ekle. Ayrıca Facebook'ta karşılıklı yardımlaşma gruplarına bak.

YouTube en çok video yükleme düzenine, popüler içeriklere ve shorts kısımlarına önem veriyor. Oyun videoları yüklüyorsanız kamera açmanız veya çok çok iyi sohbet etmeniz gerekiyor.

Ben YouTube işlerini bıraktım zaten.
Bir ara çok ciddiye alıyordum sonradan sıkmaya başladı.
Ama bir sene sonra falan tekrardan kanala video atmayı düşünüyorum hobi olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı