YouTube'de izlenme sayısı nasıl arttırılır?

Sık videolar olmalı, YouTube bir gün video gelmezse direkt olarak sizi önermeyi kesmeye başlıyor. O yüzden onlarca yüzlerce video atmanız gerekiyor düzenli bir şekilde. En önemlisi de kaliteli olmalı her şeyi.

Video yüklemeyi ve çekmeyi 6 ay önce bıraktım.
Kanal resmim buradaki profil fotoğrafım :D
Video bannerlarını kendim yapıyorum.

Yani son attığım videolarda kendim yaptım diyeyim :)
İşte zaten tam da bu yüzden kanalı büyütmek kolay olmuyor. Öncelikle hiçbir iş yada hobi bile buna dahil kolay değildir. Emek vermek gerekli. O görmüş olduğumuz içerik üreticileri bu sayılara 2 günde ulaşmadı. :) Belirli periyodik düzende içeriklerinizi atmanız gerekiyor. Algoritması böyle çünkü. Belirli bir süre sonra sizi öne çıkartmaya başlıyor zaten.

Ben YouTube işlerini bıraktım zaten.
Bir ara çok ciddiye alıyordum sonradan sıkmaya başladı.
Ama bir sene sonra falan tekrardan kanala video atmayı düşünüyorum hobi olarak.
Eğer yeniden başlayacaksanız kanal resim, profil resmi ve yüklediğiniz videoları silin. Hatta yeni kanal oluşturun. O kanalın önerilmesi düşmüştür. Düzenli video yüklemeyeceksiniz hiç başlamayın çünkü büyüyemezsiniz.

Eğer yeniden başlayacaksanız kanal resim, profil resmi ve yüklediğiniz videoları silin. Hatta yeni kanal oluşturun. O kanalın önerilmesi düşmüştür. Düzenli video yüklemeyeceksiniz hiç başlamayın çünkü büyüyemezsiniz.

Büyüme gibi bir amacım çok da yok zaten izleyen ortalama 90-100 kişi olsa yeter bana.
Hem zaten hobi olarak diyorum da her hafta 1 video atsam yeter. Oyun videoları izleniyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı