YouTube'deki reklamlardan kurtulma yolları

Youtube Premium'u öneriyorum ben. Aile paketinde 6 kişiyiz şu an 28 lira ödüyoruz toplam. Sadece bilgisayarda değil, telefonda ve televizyonda çok büyük avantaj sağlıyor. Youtube Music uygulaması da çok güzel bir artı. Ek olarak; sonradan izlemek istediğiniz video olduğunda, internetsiz bir yere gidecekseniz veya uçak yolculuğu yapacaksanız video veya müzikleri indirme imkanı sunuyor. Kişi başı 5 lira hiçbir şey.

Zaten niye YouTube Premium alayım dedim. YouTube Music demedim.

Müziği direkt aramak varken kim niye ona para versin ki? yazınca YouTube Music'den bahsediyorsunuz sandım. Premiuma gelince arkadaslarında anlattığı gibi ben de özellikle video indirmesi için kullanıyorum. Yazlıkta internet yok, mobil veri anca yetiyor. Haftada bir merkezdeki eve gidip 40-50 vido indirip yazlıkta zaman geçiyorum. Bunun yanında reklam da yok.

Sağa sola üye olurken oto ref link atan Brave mi? Ya da şu kadar BAT kazanacaksınız diyerek aslında söylediğinden fazla kesintiye gidip haksız kazanç elde eden Brave mi?
Ben kripto kısmıyla ilgilenmiyorum. Zaten onun için kullanmıyorum. Benim nazarımda sadece birçok açıdan işini çok iyi yapan bir tarayıcı Brave.

Legal değilse neden paylaşıyorsun?

İnternet yasaları daha çok oturmadığı için şu anlık bilinçli kullanıcıya bir sıkıntı çıkartmayacağını düşünüyorum.

Ömürleri kısa mı oluyor? uBlock Origin'i ne zaman kurduğumu unuttum be.

"Genellikle" dedim.

Oturduğun yerden sallaması kolay tabii. Öğrenciyim babam üniversite gelirimi böyle saçma şeylere harcadığımı duysa uçurur beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı